Keystone logo

126 کارشناسی برنامه ها که در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی رسانه رسانه های دیجیتال 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • رسانه های دیجیتال
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (126)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی رسانه رسانه های دیجیتال

افرادی که مایل به ادامه تحصیل پس از دبیرستان به طور معمول به دنبال مدرک کارشناسی. این درجه به طور کلی چهار سال طول می کشد تا کامل، اگر چه پوشش 120 واحد گاهی اوقات ممکن است ظرف مدت سه سال انجام شود. درجه کارشناسی است که اغلب به عنوان یک پایه برای مطالعات بیشتر و یا به عنوان یک سنگ پله به تنظیمات حرفه ای استفاده می شود.

کارشناسی در رسانه های دیجیتال چیست؟ دانشجویان از رسانه های دیجیتال به طور کلی یادگیری برای ایجاد و اصلاح متن، گرافیک، فایل های صوتی، و تصویری که برای استفاده در رایانه و به منظور انتقال فایل از طریق اینترنت دیجیتالی شده است. کلاس ممکن است در اضافه کردن اثر بصری، رسانه های تعاملی، طراحی صدا، نظریه رسانه های دیجیتال، و فرآیندهای خلاق که منجر به محتوای دیجیتالی موفق تمرکز می کنند. دانش آموزان فرصت برای کار با نرم افزار و سخت افزار مورد استفاده در صنعت رسانه داده می شود و یادگیری به استفاده از دانش و مهارت در پروژه های تخیلی.

دانش آموزان در درس این کارشناسی از مطالعه درک و تجهیزات الکترونیکی، فن آوری رسانه های دیجیتال، و توسعه گرافیکی، ویدئوگرافی، و دیگر ارائه چند رسانه ای به دست آورید. با استفاده از این درک آنها پس از آن آماده است تا شرایط کار در یک محیط پاداش و غنی خلاق. برخی از دانش آموزان این فرصت برای تکمیل کارآموزی به عنوان بخشی از سفر آموزشی خود را دریافت کنید.

هزینه شرکت در این برنامه از یک مدرسه دیگر متفاوت است. این امر به ویژه درست به عنوان مدارس در بسیاری از نقاط مختلف جهان واقع شده است. دانش آموزان آینده نگر باید مدارس به انتخاب خود تماس برای تعیین بهترین تناسب مالی.

انواع شغل ها در دسترس برای کسانی که به تکمیل یک درجه در رسانه های دیجیتال وجود دارد. این از روزنامه نگاری دیجیتال، بازاریابی، طراحی چیدمان، مدیریت پروژه، توسعه وب، ویرایش و تولید مثل، و فروش دامنه.با درجه چهار ساله، فارغ التحصیلان برای موقعیت های ورود به سطح که در آن آنها قرار گرفتن در معرض بیشتر به فن آوری رسانه های دیجیتال با دسترسی به مسئولیت های پیشرفته تر آماده شده است. با کارشناسی در رسانه های دیجیتال، فارغ التحصیلان آماده به همکاری در پروژه های خلاقانه ای که در جهان به سرعت در حال در حال تحول از تجارت الکترونیک می باشد.

بررسی بسیاری از مدارس موجود در برنامه فهرست زیر وارد نمایید. با پر کردن فرم سرب کوتاه برای اطلاعات بیشتر. برای این کار، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.