Keystone logo

18 کارشناسی برنامه ها که در رسانه و طراحی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی
  • رسانه
  • رسانه و طراحی
رشته های تحصیلی
  • روزنامه نگاری و ارتباطات جمعی (18)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در رسانه و طراحی

کارشناسی 's با درجه اغلب دانشجویان برای مشاغل حرفه ای از طریق کلاس های عمومی و دوره های خاص به عمده مهم آماده می کند. آن را می توانید در هر نقطه از سه تا هفت سال را برای تکمیل این درجه.

مدرک لیسانس در رسانه ها و طراحی چیست؟ درجه این کارشناسی ترکیبی در کلاس های یادگیری با تجربه عملی به دانش آموزان دانش فنی طراحی رسانه های کامپیوتر است. ویژگی های برنامه در موسسه بستگی دارد، اما بسیاری را در مدیریت پروژه، توسعه نظریه و فرایند تولید تمرکز می کنند. دوره های آموزشی مورد نیاز برای این مدرک ممکن است شامل تصویر پیشرفته، نوشتن برای رسانه های دیجیتال، طرح های دیجیتال و طراحی، فن آوری های نوظهور، حرکت های گرافیکی، دوربین و تصویر، داستان سرایی رسانه ها، و طراحی گرافیک و هنری.

پس از تکمیل این درجه، دانش آموزان قادر به ایجاد هر دو تعاملی و فعال فیلم ها، انیمیشن ها و گرافیک خواهد بود.این مهارت ها می تواند به موقعیت های سطح ورود به شغل اواسط مدیریت در زمینه رو به رشد حرکت های گرافیکی، تولید، بازی، ویدئو و یا طراحی می شود.

به عنوان شما سعی می کنید به شکل اگر درجه این کارشناسی برای شما مناسب است، شما نیاز به در نظر گرفتن کمک درسی. هزینه های معمولی بستگی به جایی که مدرسه واقع شده است، که در آن شما زندگی می کنند، چگونه می توانید به کلاس و چگونه بسیاری از کلاس های شما در طول یک ترم را.

با مدرک لیسانس در رسانه ها و طراحی، شما ممکن است یک کار در زمینه های مختلف پیدا کنید. برخی از دانش آموزان تا پایان با عناوینی همچون کارگردان هنری، مدیر پروژه، طراح وب، ویرایشگر ویدئو، متخصص چند رسانه ای، طراح بازی، انیماتور، طراح گرافیک، هنرمند تبلیغات و مدیر ارتباطات. موقعیت دقیق شما را تا پایان با می تواند در منطقه خود را از تخصص، تجربه قبلی و اهداف شغلی بستگی دارد.

هنگامی که شما کشف کردن که برنامه کارشناسی مناسب برای شما و اهداف حرفه ای شما است، شما نیاز به درخواست به یک مدرسه است.خوشبختانه، روند درخواست نسبتا ساده است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.