Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید چندگانه درجه های کارشناسی که در رسم فنی 2023

کارشناسی برنامه ها که در رسم فنی 2023

بررسی اجمالی

دانش آموزانی که علاقه مند به درک بهتر یک موضوع خاص هستند ممکن است تصمیم بگیرند که یک دوره کارشناسی را بعد از دبیرستان دنبال کنند. این جایزه کارشناسی ارشد برای دستیابی به چهار سال به طول می انجامد.

لیسانس در طراحی فنی چیست؟ نقوش فنی پیش نویس مطالعه است که می تواند توسط معماران، مهندسان و مکانیک مورد استفاده قرار گیرد. این نقشه های دقیق دستورالعمل هایی برای ساخت محصولات، مانند میکروچیپ ها و ساختمان ها را می دهد. دوره های مورد نیاز به ماهیت دقیق نقشه های فنی بستگی دارند، اما می توانند شامل هندسه توصیفی، بیان گرافیک معماری، تهیه پیش نویس معماری و طراحی، هندسه برای تهیه پیش نویس، سوادآموزی اتوکد، تهیه نقشه های ساختاری و سیستم های الکتریکی باشد.

محققان روش های رسم دستی و کامپیوتری را یاد می گیرند که آنها را برای کار در زمینه پیشرفته فن آوری آماده می کند. توانایی های مکانیکی اطمینان از اینکه حرفه ای ها قادر به دقت نمایش محصولات از طریق نقاشی هستند. مهارت های ارتباطی در طول این دوره ها بهبود می یابد و می تواند با زندگی حرفه ای و زندگی دانشجویی کمک کند.

هزینه یک لیسانس در طراحی فنی می تواند به مدرسه، محل آن و مدت زمان برنامه بستگی دارد. هزینه تحصیل حتی می تواند سالیانه باشد. به همین دلیل است که متقاضیان باید درجه ای که می خواهند و مدرسه ای که امیدوارند در آن شرکت کنند تحقیق کنند.

کسی که دارای مدرک کارشناسی در نقاشی فنی می تواند فرصت های شغلی زیادی داشته باشد. مهارت های طراحی شده آموخته می تواند به کارهای خارج از رسم فنی ترجمه، اما بسیاری از دانش آموزان برای تبدیل شدن به طراحان معماری، طراحان تولید، متخصصان طراحی مهندسی عمران و طراحان الکترونیک می روند. محققین که امید به تبدیل شدن به استادان یا مشاوران دارند، ممکن است نیاز به تحصیلات خود را از طریق برنامه کارشناسی ارشد افزایش دهند.

کارشناسی در طراحی فنی ممکن است در کالج ها، مدارس فنی و دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه شود. ممکن است گزینه ای برای مشارکت آنلاین وجود داشته باشد. اگر میخواهید بیشتر بیاموزید، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات معماری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات معماری (0)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه