Keystone logo

2 کارشناسی برنامه ها که در رفاه و مراقبت از حیوانات 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • بهداشت و درمان
  • دامپزشکی
  • مراقبت از حیوانات
رشته های تحصیلی
  • بهداشت و درمان (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در رفاه و مراقبت از حیوانات

مدرک لیسانس یک دوره کارشناسی است که می تواند به طور متوسط ​​چهار ساله تکمیل شود. این مجموعه در زمینه های مختلفی مانند علوم، علوم انسانی، کسب و کار، هنر و حقوق در دسترس است.

یک لیسانس در مراقبت از حیوانات و رفاه است؟ این درجه برای دانش آموزانی است که علاقمند به حیوانات هستند و می خواهند برای آنها محافظت و مراقبت کنند. برخی از برنامه ها ممکن است در مراقبت از حیوانات مورد سوء استفاده و مجروح قرار گیرند، در حالی که دیگران ممکن است به آزمایش حیوانات در بیوتکنولوژی و صنایع کشاورزی نگاه کنند. کلاس ها ممکن است عبارتند از: فیزیولوژی حیوانات، بیوشیمی، رفاه حیوانات، اخلاق حیوانات، رفتار پرورش، مدیریت حیوانات، ژنتیک حیوانات، تغذیه و تولید مواد غذایی. آموزش به طور معمول سخنرانی های کلاس درس را با آزمایشگاه های دست دوم ترکیب می کند.

دانش آموزانی که مدرک لیسانس مراقبت از حیوانات و رفاه را به دست می آورند، می توانند مهارت های مدیریتی و تصمیم گیری را بیاموزند که بهترین نتیجه را برای حیوانات به ارمغان می آورد. آنها همچنین می توانند مهارت های سازمانی را که به زندگی حرفه ای و شخصی آنها کمک می کنند، توسعه دهند.

هزینه های مرتبط با کسب مدرک لیسانس نباید مانع از رفتن به مدرسه شود. مدارس در سراسر جهان این برنامه درسی را ارائه می دهند، و هزینه تحصیلات می تواند بسیار متفاوت از یک به یک متفاوت باشد. دانش آموزان باید با مدارس تماس بگیرند و در مورد هزینه های تحصیل و سایر هزینه ها و همچنین در صورت امکان فرصت های مالی کمک کنند.

گزینه های حرفه ای برای کسانی که این آموزش را به دست می آورند وجود دارد. شغل خاص می تواند به تمرکز برنامه بستگی دارد، اما برخی از عناوین بالقوه حرفه ای ممکن است شامل مشاور علمی، تکنسین تحقیق، مدرس رفتار حیوان، کارمند مراقبت از حیوانات، کارمند کنترل حیوانات و دستیار آزمایشگاهی باشد. با آموزش و یا تحصیلات اضافی دیگر گزینه های حرفه ای عبارتند از معلم علوم حیوانی، دامپروری یا دامپزشک.

این که آیا دانش آموزان به دنبال یک مدرسه بین المللی یا برنامه آنلاین هستند، این پایگاه داده دارای اطلاعات است. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.