Keystone logo

61 کارشناسی برنامه ها که در رقص 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • هنر های نمایشی
  • رقص
رشته های تحصیلی
  • هنر های نمایشی (61)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در رقص

سود کارشناسی در رقص یک گزینه عالی برای دانش آموزانی که لذت بردن از هنرهای نمایشی است. دانشجویان درآمد این درجه می تواند بالقوه فکری و فیزیکی خود را در رقص و همچنین توسعه را می توان به کار در جهت های مختلف هنری.

دانش آموزان به طور معمول بپرسید، "کارشناسی در رقص چیست؟" این هم یک مطالعه فیزیکی و علمی از عملکرد، طراحی رقص و هنری است. توسط درآمد این درجه، دانش آموزان نسبت به دانش بیشتری از رقص از طریق تمرکز بر جنبه های فیزیکی، فنی، ارتباطی و هنری از هنر و صنعت هدایت. دانش خود را با درک درستی از زمینه اجتماعی و تاریخی که در آن طراحی رقص و عملکرد را ایجاد می کند و با تجربه تحریک. این برنامه همچنین پرورش دانش آموزان با مهارت ها و دانش از هنر نوشته شده است و بصری، که می تواند آنها را به سمت ارائه هنری را تشویق کنند.

این مطالعات به ویژه برای دانش آموزانی که می خواهید به یادگیری در سطح بالاتری از آموزش و پیشرفت حرفه خود در هنرهای عملکرد سودمند است. دانش آموزان می توانند دانش و تخصص خود را در طراحی رقص را بالا ببرد. دوره متفاوت است اما در درجه اول در کلاس های مدیریت عملکرد، بداهه، طراحی رقص و روش تمرکز در انواع سبک های هنری.

از آنجایی که این برنامه از مدارس مختلف در سراسر جهان ارائه شده، هزینه های ثبت نام و شهریه دوره ها بسته به موسسه و کشور است. دانش آموزان علاقه مند باید نهادهای خاص تماس برای کسب اطلاعات بیشتر.

دانش آموزان پس از کسب این مدرک، آنها می توانند به کار در زمینه های مختلف، از جمله تبدیل شدن به یک مدیر یا معلم در رقص پیدا کنید. آنها همچنین می توانند کار به عنوان یک تحلیلگر جنبش، مورخ و پژوهشگر، مدرس تناسب اندام، رقصنده حرفه ای، طراح رقص و یا مدیر شرکت رقص پیدا کنید.فارغ التحصیل حتی ممکن است کار به عنوان یک درمانگر برای رقصنده و یا به عنوان یک توسعه دهنده هنر در جامعه پیدا کنید.

دانش آموزان علاقه مند در این زمینه از مطالعه باید با در نظر گرفتن اقدامات لازم در جهت به دست آوردن مدرک خود را در هنر عملکرد شروع می شود. با دوره های ارائه شده هر دو آنلاین و در محوطه دانشگاه، و همچنین به عنوان بخشی از زمان و وقت، دانش آموزان می توانند انعطاف پذیری برای برنامه های خود را پیدا کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.