BACHELORSTUDIES

‏ ببینید 2‏ درجه کارشناسی را مدیریت استراتژیک

دانش آموزانی که با موفقیت کامل دوره تجویز در یک عمده کالج معمولا مدرک کارشناسی تعلق می گیرد. این دیپلم مطالعات دبیرستان را دنبال، و برای دانش آموزانی که آموزش و پرورش خود ادامه دهد، قبل از استاد 's و در سطح دکترای ترم.

مدرک لیسانس در رهبری استراتژیک چیست؟ این برنامه درجه شامل دوره های میان رشته ای به منظور توسعه قدرت رهبری دانش آموزان، آشنایی با سازمان ها و توانایی های حل مسئله. برای این منظور، برخی از کلاس های در برنامه درسی ممکن است به رهبری سازمانی، اصول مدیریت و روانشناسی سازمانی شامل مقدمه. هر یک از این حوزه های تمرکز مطالعه در حد عالی رساندن مهارت های حل مسئله برای استفاده در یک محیط سازمانی یا مدیریتی.

کارشناسی در رهبری استراتژیک می تواند دانش آموزان را با توسعه مهارت های تحلیلی قوی و قدرت رهبری که در نزدیک به هر وضعیت مفید خواهد بود بهره مند شوند.این، همراه با تاکید بر راه حل های در حال توسعه، به هر فارغ التحصیل را به یک حل کننده مشکل ستاره.

شهریه و هزینه های مرتبط با این درجه خواهد شد بر اساس تعدادی از عوامل محاسبه شده است. برای دریافت یک ایده بهتر از آنچه هزینه های خود را ممکن است، شما می توانید در دفتر پذیرش مدرسه خود را پرس و جو.

طیف وسیعی از چشم انداز شغلی با مدرک لیسانس در رهبری استراتژیک در دسترس به فارغ التحصیلان خواهد بود. مهارت های رهبری توسعه در سراسر دوره برنامه اغلب به خوبی ترجمه به مدیریت در یک محیط سازمانی. موارد دیگر می توان شغل با تاکید بر مشاوره و آموزش. موقعیت مانند مدیر آموزش، مدیر استخدام یا استراتژیست سازمانی تمام خواهد شد استفاده از توانایی ها و مهارت های توسعه یافته در برنامه درجه. یکی دیگر از گزینه برای فارغ التحصیلان به نظر، با این حال، مشاوره طور مستقل برای دیگر شرکت ها و مشتریان.

گاهی اوقات گزینه های در دسترس اجازه می دهد دانش آموزان به کسب مدرک لیسانس در رهبری استراتژیک از طریق مطالعه آنلاین و تکمیل دوره وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

2نتایج درمدیریت استراتژیک Filter

BS در رهبری و عدالت

San Diego Christian College
کارشناسی(BSc)
<
4 سال ها
انگلیسی
آنلاین

طراحی و توسعه توسط کارشناسان رو به جلو فکر در امنیت ملی، اجرای قانون، هوش و نظامی، کالج مسیحی سن دیگو آنلاین درجه مسیحی کارشناسی در رشته رهبری و عدالت برای پاسخگویی به نیازهای ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی در علوم اطلاعات

University Of Wisconsin - Green Bay
کارشناسی
<
تمام وقت
<
پاره وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

مفهوم سازمان مرکزی این مهم است اطلاعات - ساختار خود را در اشکال کلامی، بصری، واسطه، و کمی. ذخیره سازی، تجزیه و تحلیل، ارزیابی، پردازش و ارتباطات خود را با هر دو ماشین آلات و م ...

اطلاعات بیشتر