Keystone logo

17 کارشناسی برنامه ها که در ریاضیات مالی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات اقتصادی
 • امور مالی
 • ریاضیات مالی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات اقتصادی (17)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در ریاضیات مالی

  سود کارشناسی در ریاضیات مالی یک فرصت ایده آل برای افراد با انگیزه که علاقه مند به ترکیبی از ریاضیات، آمار، تجزیه و تحلیل مالی و نظریه های اقتصادی می باشد. این درست رو به رشد اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان برای کشف سرمایه گذاری، مدیریت ریسک و رفتار است.

  یک فرد با توجه به برنامه های درجه ریاضیات اغلب می خواهد بداند، چه کارشناسی در ریاضیات مالی است؟ ریاضیات مالی یک میدان در حال رشد که نیاز به دانش از طبیعت به طور فزاینده فنی است. برنامه تحصیلی شامل ریاضی، محاسباتی، کسب و کار و مطالعات اقتصادی است. دانش آموزانی که این برنامه مدرک کارشناسی کامل آماده برای شروع یک حرفه ای در دولت، بازاریابی، امور مالی و بیشتر می باشد.

  کلاس که تحقق مالی رشته ریاضی دانش آموزان برای مشاغل و یا آموزش عالی آماده کند. گزینه ها برای تمرکز درجه ممکن است شامل آمار و تجزیه و تحلیل داده ها.دوره های در-عمق فرصت برای دانش آموزان برای شناسایی استعداد شخصی و توسعه مهارت در زمینه انتخاب خود را از مطالعه را فراهم آورد.

  موسسات ملی و بین المللی هر کدام هزینه خود را برای دوره های خود را، و مقدار به طور گسترده ای متفاوت است. یک فرد علاقه مند در استفاده از وارد شدن به رشته ریاضیات مالی باید با نهادهای خاص برای یادگیری هزینه های مرتبط.

  پس از اتمام برنامه مدرک کارشناسی ریاضیات مالی، یک فرد ممکن است قادر به پیدا کردن کار به عنوان یک تحلیلگر پژوهش، مدل مدیریت ریسک، آمار و یا تحلیلگر داده ها در تعدادی از زمینه های. این عرصه از جمله وال استریت، دولت فدرال، بازاریابی و یا مراقبت های بهداشتی ممکن است شامل، به نام چند. در واقع، تقریبا هر رشته باید آمار و تحلیلگران داده. به عنوان مثال، در بخش کشاورزی، آمار، ممکن است نتایج حاصل از آزمایش های گیاهی تجزیه و تحلیل و یا تفسیر داده ها.

  پایگاه داده گسترده ما فراهم می کند یک نقطه شروع برای کسانی که علاقه مند به اخذ درجه در ریاضیات مالی می باشد. هستند بسیاری از گزینه های آموزشی و جغرافیایی است که آن را مناسب برای تنظیم پروسه را به حرکت وجود دارد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.