Keystone logo

9 کارشناسی برنامه ها که در زبانشناسی کاربردی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات علوم انسانی
 • زبان شناسی
 • زبانشناسی کاربردی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (9)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در زبانشناسی کاربردی

  مدرک کارشناسی است که اغلب در درجه اول توسط دانش آموزان به دست آورده در آموزش عالی، به طور کلی به دست آوردن آن را در سه تا چهار سال در آغاز زندگی حرفه ای کالج خود. هر چند مدرک کارشناسی معمولا به اندازه کافی تجربه برای ورود به نیروی کار بعد از فارغ التحصیلی را فراهم می کند، این امکان وجود دارد به دنبال آن با دکترای کارشناسی ارشد و یا به درون یک میدان داده بیشتر تخصص.

  یک سوال شما ممکن است تعجب است، چه مدرک لیسانس در زبانشناسی کاربردی است؟ این درجه شامل برنامه های کاربردی دنیای واقعی از زبان شناسی به عنوان یک علم و دانش آموزان می آموزد نظریه زبان ها و یادگیری زبان به طوری که آنها می تواند زبان آموزان بهتر از زبان تبدیل شده است. اکثر برنامه های با نظریه های عمده ای از زبان شناسی و همچنین فن آوری های در حال ظهور است که آموزش و یادگیری زبان را آسان تر رسیدگی کند. برخی، نه همه، موسسات نیاز به این درجه به تواند در رابطه با مطالعه حداقل یک زبان خارجی گرفته شده است.

  در یک اقتصاد به طور فزاینده جهانی، زبان شناسی به عنوان یک پل بین فرهنگ های مختلف عمل می کند. درک این که چگونه برای آموزش زبان کمک می کند تا مردم یاد بگیرند برای برقراری ارتباط بهتر در محل کار و در آموزش و پرورش خود را.

  کل هزینه مدرک لیسانس در زبانشناسی کاربردی بستگی دارد چه مدرسه شما انتخاب می کنید به حضور و چه مدت درجه طول می کشد تا کامل است. چهار سال طول متوسط ​​زمان صرف شده برای تحصیل در رشته کارشناسی است.

  تعدادی از مشاغل مختلف در دسترس برای فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس در زبانشناسی کاربردی وجود دارد. بسیاری از فارغ التحصیلان انتخاب برای رفتن به تدریس، چه به عنوان یک معلم زبان دوم و یا آموزش زبان انگلیسی به زبان مادری غیر. برخی منتخب برای رفتن به کار های غیر انتفاعی، در حالی که بعضی دیگر هم مترجمان و یا شفاهی از زبان دیگر کار می کنند. اکثر مشاغل موجود در بخش خصوصی هستند، هر چند برخی از مواضع دولت در دسترس هستند.

  سود درجه آنلاین کارشناسی راه بسیار خوبی برای مطالعه در برنامه خود، حق را از خانه است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.