Keystone logo

53 کارشناسی برنامه ها که در زبان های خارجی زبان اسپانیایی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • زبان های خارجی
 • زبان اسپانیایی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (53)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در زبان های خارجی زبان اسپانیایی

  مدرک کارشناسی رشته چهار سال، معمولا برای اولین بار توسط دانش آموزان در هنگام شروع آهنگ آموزش متوسطه خود گرفته است. این ممکن است توسط یا مدرک دکترا کارشناسی ارشد به دنبال، اما این مورد نیاز نمی باشد و یا جهانی است. ترم معمولا ترکیبی از classwork است که توسط یک معلم و همچنین مطالعه مستقل و پژوهش هدایت. در برخی از مدارس، کاغذ مدت و یا پروژه های دیگر قبل از درجه است به دانش آموزان اعطا مورد نیاز است.

  کارشناسی به زبان اسپانیایی چیست؟ دانشجویان درآمد این درجه مهارت در زبان اسپانیایی تبدیل، اما آنها نیز اغلب یادگیری زیادی در مورد تاریخ اسپانیایی، فرهنگ، ادبیات و یا ترکیبی از موارد فوق. در اغلب دوره ها، آموزش و پرورش فرهنگی به تمام نقاط جهان اسپانیایی زبان، از جمله امریکا لاتین و کارائیب گسترش. در اکثر برنامه ها، دانش آموزان انتظار می رود به استاد تمام مهارت های اصلی زبان اسپانیایی: صحبت کردن، خواندن، نوشتن و گوش دادن.

  دانش آموزان گرفتن مدرک لیسانس در اسپانیا حاضر استفاده از تبدیل شدن به مهارت در زبان با تعدادی از برنامه های دنیای واقعی. این نیز ارائه می دهد بینش دانش آموزان به فرهنگ غنی جهان اسپانیایی زبان، موجب درک بهتر از سیاست های بین المللی به طور کلی.

  هزینه کارشناسی در اسپانیایی بستگی دارد چه مدرسه شما انتخاب می کنید برای تحصیل در. به طور کلی، درجه چهار سال طول می کشد برای به دست آوردن تا کل هزینه باید بر اساس این جدول زمانی محاسبه می شود.

  مشاغل موجود برای فارغ التحصیلان با مدرک لیسانس به زبان اسپانیایی شامل آموزش، ترجمه و تفسیر. دانش آموختگان با مدرک کارشناسی به طور کلی قادر به آموزش در سطح ابتدایی و متوسطه. مترجمان و مفسران اغلب پیمانکاران مستقل و یا مترجمان آزاد آغاز خواهد شد، اما با تجربه یا آموزش و پرورش بیشتر می توانید راه خود را به کار بخش دولتی و یا خصوصی در کسب و کار، هنر و یا علم کار می کنند.

  مطالعه آنلاین یک راه عالی برای کسب مدرک لیسانس در اسپانیا در شرایط و برنامه خود شما است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.