Keystone logo

11 کارشناسی برنامه ها که در زبان ایتالیایی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • زبان های خارجی
 • زبان ایتالیایی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (11)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در زبان ایتالیایی

   مدرک کارشناسی در ایتالیا خواهد یادگیرنده تسلط بسیار توسعه یافته زبان ایتالیایی، و همچنین به عنوان دانش قابل توجهی از تاریخ و فرهنگ ایتالیا را. برگزاری درجه در این زمینه می تواند به شما کمک کند برای انواع شغلهای مربوط به آماده سازی، و یا آماده شما برای پیشرفت به برنامه کارشناسی ارشد.

   شما ممکن است تعجب، چه کارشناسی در ایتالیا است؟ این برنامه حدود چهار سال به طول است و معمولا شامل دو سال از ترم آموزش به طور کلی پوشش انواع افراد. در سطح فوقانی درسی مربوط به خود را بزرگ شامل مباحث در ایتالیا لغات، گرامر، ترکیب، و گفتگو. ادبیات ایتالیایی و سینما، و همچنین به عنوان دوره های مربوط به فرهنگ و تمدن کشور ایتالیا، نیز به طور معمول بخشی از برنامه درسی اصلی. بسیاری از دانشگاهها نیز مطالعه تجربه در خارج از کشور در ایتالیا.

   دانشجویان مدرک کارشناسی برای به دلایل مختلف دنبال به ایتالیایی.این می تواند برای کسانی که حرفه برنامه ریزی در روابط بین الملل، تاریخ هنر، و یا زبان شناسی بسیار مفید است. علاوه بر این، ایتالیایی چهارم زبان های خارجی اغلب صحبت در خانه ایالات متحده، در یک مطالعه 2000 اداره آمار آمریکا است. این یکی از ثروتمندترین دموکراسی در جهان است، و آن را برای کسب و کار بین المللی مهم است.

   عوامل متعدد است که هزینه به دست آوردن مدرک کارشناسی در ایتالیا، از جمله مدت زمان برنامه را تحت تاثیر قرار وجود دارد. مطمئن باشید که برای تحقیق مدرسه به طور کامل برای اطمینان از آن را مطابق تمام نیازهای خود را قبل از ثبت نام در هر برنامه.

   فارغ التحصیلان لیسانس در برنامه ایتالیایی می تواند بسیاری از مسیرهای شغلی متفاوت اکتشاف. برخی از انتخاب کردن برای تبدیل شدن به مترجمان و یا شفاهی، در حالی که دیگران کشف به عنوان تحلیلگران مدیریت و یا آژانس های مسافرتی. هنوز دیگران را انتخاب کنید برای ادامه تحصیل دانشگاهی پیشرفته در این زمینه، بیشتر تسلط دانش خود را از ایتالیایی زبان، تاریخ، و فرهنگ.

   گزینه های بین المللی و کلاس های آنلاین ارائه برای کارشناسی در ایتالیا وجود دارد. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.