Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 2 درجه های کارشناسی که در زبان پرتغالی 2023/2024

2 کارشناسی برنامه ها که در زبان پرتغالی 2023/2024

بررسی اجمالی

مدرک کارشناسی یک مدرک دانشگاهی است که معمولا پس از دبیرستان یا دانشکده ی مدرک تکمیل می شود. کسب مدرک لیسانس به دانش آموزان کمک می کند تا در صنایع کار کنند که ممکن است مشاغل بیشتری را ارائه دهند. دوره کار بسته به برنامه متفاوت است، اما اغلب دانش آموزان می توانند کلاس های خود را متناسب با نیازها و منافع خودشان تنظیم کنند.

پرتغالی لیسانس چیست؟ این اغلب یک برنامه درجه است که بر مطالعه زبان پرتغالی تأکید دارد. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند که کلاس های زبان عمیق را در نظر بگیرند که ممکن است آنها را برای تبدیل شدن به دانش آموزان مفیدی در پرتغالی آماده کند. به طور معمول، خواندن، نوشتن و صحبت کردن مهارت های ارتباطی تاکید می شود. همراه با یادگیری لغات و دستور زبان، دانش آموزان معمولا با بررسی ادبیات، سینما، هنر و سیاست با فرهنگ و آداب و رسوم برزیل و پرتغال آشنا می شوند.

بسیاری از مهارت های مهم را می توان در نتیجه به دست آوردن لیسانس در پرتغالی به دست آورد. دانش آموزان می توانند انتظار داشته باشند که با قدردانی و درک فرهنگی، ارتباطات کلامی و کتبی در پرتغالی و توانایی کار به صورت مستقل و با دیگران آماده شوند، که می تواند در فرصت های شغلی جدید در خانه یا خارج از کشور باز شود.

به طور معمول، برای پایان دادن به مدرک کارشناسی، حدود چهار سال طول می کشد، اما ممکن است دوره زمانی بسته به برنامه انتخاب شده و یا اینکه دانشجو بخواهد تمام یا بخشی از وقت مطالعه را تغییر دهد. هزینه های مربوط به تکمیل درجه نیز بسته به برنامه انتخابی تغییر خواهد کرد. بهتر است برای تماس با مدارس به صورت جداگانه تماس بگیرید تا جزئیات بیشتری کسب کنید.

کسانی که در پرتغالی تحصیل می کنند ممکن است گزینه های زیادی برای حرفه ای موفق و خوب داشته باشند. ممکن است در هر دو بخش خصوصی و عمومی وجود داشته باشد. عناوین شغلی شامل مدافع مهاجر، کارمند بهداشت جامعه، مترجم، محقق زبان، خبرنگاران خارجی، کمک های بشردوستانه، دیپلمات، مدیر پرونده، مترجم، مربی و کتابدار است. دانش آموزان می توانند دوره های آموزشی خود را برای کمک به آماده شدن برای حرفه ای مورد علاقه خود سفارشی کنند.

برنامه ها به طور معمول در سراسر جهان در دسترس هستند، و آسان می تواند پیدا کردن یکی است که متناسب با نیازهای منحصر به فرد شما. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • زبان های خارجی
 • زبان پرتغالی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (2)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  رشته های تحصیلی مرتبط