Keystone logo

22 کارشناسی برنامه ها که در زبان چینی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • زبان های خارجی
 • زبان چینی
رشته های تحصیلی
 • زبان های خارجی (22)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در زبان چینی

  کارشناسی 'یک درجه به طور کلی شامل چهار سال مطالعه، که در طی آن دانش آموزان حدود 40 کلاس را در انواع موضوعات است. برنامه درسی درگیر بستگی دارد در بخش های بزرگ در برنامه های فردی، و همچنین در دانش آموز 'ها انتخاب تمرکز برنامه است.

  کارشناسی در چین چیست؟ این مسیر از مطالعه با هدف تجهیز دانش آموزان با تسلط و سواد فرهنگی. برای غیر بومی، این دوره آموزشی می تواند مقدمه ای بر ادبیات چینی، فرهنگ، زبان محاوره، و روش ترجمه باشد. برنامه های مختلف خواهد شد تمرکز مختلف داشته باشد. به عنوان مثال، برخی از مدارس تهیه کردن به دانش آموزان امیدوار به ادغام توانایی زبان خود را به حرفه آینده در کسب و کار. این برنامه ها تاکید تسلط محاوره بیش از مطالعه ادبیات.

  هر چه یک دانش آموز 'بازدید کنندگان نهایی حرفه و یا زندگی اهداف، این درجه چندین مزیت است.برای یکی، دو زبان به طور کلی نشان می دهد به کارفرمایان بالقوه است که دانش آموز روشن و فرهنگی حساس است. علاوه بر این، با توجه به این واقعیت است که گویش چینی در میان شایع ترین در جهان توسط مردم صحبت هستند، درک صمیمی از زبان و فرهنگ باز می شود بسیاری از درها از نظر مسافرت و روابط میان فردی.

  ثبت نام و ثبت نام هزینه ها برای هر برنامه متفاوت خواهد بود. این تفاوت در هزینه می تواند در بخشی در کشور که در آن مدرسه واقع شده است بستگی دارد. بهترین راه برای کشف کردن یک برنامه 'هزینه است برای تماس با مدرسه به طور مستقیم.

  کارشناسی در چین اولین گام بزرگ به سوی بسیاری از مشاغل پر ارزش است. فارغ التحصیلان از این برنامه ها می تواند سهم با ارزش به زمینه های بی شماری است، از بخش خصوصی به مردم شناسی را. با توجه به اهمیت روزافزون چین در صحنه جهانی، بسیاری از صنایع و شرکت ها به دنبال فارغ التحصیلان آگاه با درک شرکت از زبان چینی.بنابراین، محدوده بالقوه مشاغل برای یک دانش آموز با این پس زمینه گسترده است، و تنها همچنان به رشد.

  برای آموزش و پرورش در سطح جهانی در چین، شما نمی 'تی کشور خود را ترک کنند. مزیت به کار نسبت به خود را لیسانس 'درجه آنلاین است که شما می توانید هر تعداد از مدارس در سراسر جهان دسترسی داشته باشید. مطالعات کارشناسی می تواند به شما مرتب کردن بر اساس از طریق بسیاری از برنامه های موجود در سراسر جهان برای پیدا کردن مدرسه حق مطابقت به اهداف خود کمک کند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.