Keystone logo

27 کارشناسی برنامه ها که در برزشناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم زیستی
 • علوم کشاورزی
 • برزشناسی
رشته های تحصیلی
 • علوم زیستی (27)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در برزشناسی

  فارغ التحصیلان دبیرستان که می خواهند مهارت و دانش خود را در یک منطقه خاص توسعه دهند، ممکن است بخواهند مدرک کارشناسی را دنبال کنند. تقریبا چهار سال طول می کشد تا در دانشگاه های سراسر جهان در دسترس باشد.

  لیسانس در رشته کشاورزی چیست؟ این برنامه برای دانش آموزانی که علاقه مند به یادگیری در مورد خاک، محصولات و عوامل محیطی که بر آنها تاثیر می گذارد، طراحی شده است. بسیاری از برنامه ها بر روی بسیاری از موضوعات مرتبط با زراعت مشغول به کار هستند، گرچه بعضی از دانش آموزان مطالعات تخصصی تر را ارائه می دهند. دانش آموزان دوره های مشترک ممکن است شامل اصول علم خاک، مسائل کشاورزی، شیمی آلی، مدیریت علف های هرز، ژنتیک محصول و علف هرز، تغذیه گیاهی و کشاورزی بین المللی باشد. مطالعات خاص ممکن است در زمینه هایی نظیر پرورش گیاه، فیزیولوژی گیاهان و علوم خوراکی تمرکز کنند.

  دانش آموزانی که مدرک کارشناسی را کسب می کنند، می توانند مهارت های تحلیلی عالی را توسعه دهند. این برنامه همچنین به دانش آموزان اجازه می دهد تا مهارت های سازماندهی و برنامه ریزی را در تمامی زمینه های زندگی مفید بسازند.

  هزینه ها اغلب برای دانش آموزانی که مایل به ادامه تحصیل هستند، توجه زیادی می کنند. هزینه تحصیل و سایر هزینه ها می تواند بسته به مدت زمان برنامه، محل تحصیل و سایر عوامل متفاوت باشد. تحقیق در مورد گزینه های بین المللی یا برنامه های آنلاین ممکن است به دانش آموزان برنامه ای مقرون به صرفه ای پیدا کند.

  فارغ التحصیلان دارای مدرک زراعتی می توانند در یک صنف مختلف از قبیل دولت، شرکت های کود، رسانه ها، سازمان های مدیریت منابع، شرکت های پرورش گیاهان، مدارس و سازمان های تحقیقاتی، در حرفه های مختلف شرکت کنند. عناوین شغلی خاص ممکن است شامل تکنسین آزمایش خاک، تکنسین تحقیقات محصول، تحلیلگر دانه، متخصص دانه، مشاور محصول، مدرس کشاورزی، حفاظتی آب و خاک و تنظیم کننده بیمه محصولات کشاورزی باشد.

  یک برنامه زراعتی می تواند در مدارس محلی یا بین المللی یافت شود. بعضی از آنها ممکن است برای کسانی که از راه دور زندگی می کنند نیز در دسترس باشند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.