Keystone logo

21 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی سرمایه گذاری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات اقتصادی
  • سرمایه گذاری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات اقتصادی (21)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات اقتصادی سرمایه گذاری

مدرک کارشناسی به دانش آموزانی که حداقل 120 ساعت اعتباری ترم از کار در برنامه کارشناسی خود را به پایان رسانده اند تعلق می گیرد. این درجه اغلب ورود به پوزیشن های حرفه ای مطلوب فراهم می کند. این است که اغلب توسط برنامه های تحصیلات تکمیلی مورد نیاز قبل از دانش آموزان می توانند پذیرش به دست آورید. این درجه ممکن است در نظر گرفته شود پلکانی به فرصت های آینده است.

کارشناسی در سرمایه گذاری چیست؟ این برنامه منحصر به فرد در مقطع کارشناسی ارائه می دهد تمرکز مستقیم بر روی مهارت های لازم برای موفقیت در صنعت سرمایه گذاری شرکت می کنند. علاوه بر پوشش دوره های آموزش عمومی، افراد ممکن است شامل ارتباطات، استفاده از کامپیوتر و برنامه های کاربردی، ریاضیات برای کسب و کار، جامعه شناسی، برنامه نویسی، تفکر انتقادی و پژوهش، مطالعات فرهنگی، سیاست، قانون کسب و کار، اقتصاد بین الملل، و خرد و اقتصاد کلان.

فارغ التحصیلان این برنامه به خوبی در بازارهای سرمایه، صندوق های تامینی، مدیریت نمونه کارها و مدیریت پول آشنا. با مهارت های آنها در طول دوره مطالعه توسعه یافته، این دانش آموزان آماده برای پیشبرد در صنعت رقابتی می باشد. دانش آموزان اغلب به یک رویکرد جامع به سمت امور مالی در مطالعات عمومی خود را با تاکید بر سرمایه گذاری داده شده به عنوان آنها را از طریق برنامه پیشرفت.

هزینه های مرتبط با ثبت نام در این برنامه در مقطع کارشناسی می تواند بسیار متفاوت از یک مدرسه را به دیگری. این امر به ویژه درست زمانی که مدارس در سراسر مرزهای کشور نسبت می دهند. مدارس تماس با جداگانه برای دریافت چهره های خاص.

دانش آموختگان باید مقدار زیادی از فرصت های اشتغال با شرکت های خصوصی، بازاریابی و آژانس مشاوره، ادارات دولتی، و سازمان های بین المللی را پیدا کنید. آنها ممکن است برای شرکت های خصوصی و یا با گروه های عمومی کار می کنند.برخی از فارغ التحصیلان شغل با بانک یا موسسات آموزشی پیدا کنید. عناوین شغلی ممکن است تحلیلگر سرمایه گذاری، مشاور مالی، مشاور سرمایه گذاری، مدیر پول، بانک و remisier باشد.

آن دسته از افرادی که می خواهند برای شرکت در جهان سرمایه گذاری می توانید نگاهی به چشم انداز های آموزشی خود را با کمک از لیست برنامه را. فرم سرب کوتاه است برای راحتی شما فراهم شده است. اگر شما به امید به پیوستن به این حرفه رقابتی و هیجان انگیز، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.