Keystone logo

12 کارشناسی برنامه ها که در سفالگری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات هنر
 • هنرهای خلاق
 • سفالگری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات هنر (12)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در سفالگری

  کارشناسی 'درجه یک مسیر از مطالعه است که به طور کلی چهار سال طول می کشد تا کامل و نیاز به تعدادی از دوره های است. دانش آموزان ممکن است را انتخاب کنید به تخصص در یکی از تعداد زیادی از رشته های ارائه شده توسط مدرسه خود را.

  کارشناسی در سرامیک چیست؟ سرامیک ایجاد هنری از مجسمه سازی است، معمولا با خاک رس. این درجه است که در نظر گرفته شده برای تقویت هر دو مهارت فنی در کار با رسانه انتخاب و همچنین خلاقیت و سبک هنری است. Classwork گرایش به بسیار دست، با بسیاری از ساعت استودیو درگیر. برخی لیسانس برنامه های درجه را اجازه می دهد دانش آموزان به تخصص در سرامیک به عنوان یک زیر تقسیم بخش هنر. در چنین مواردی، دانش آموزان ممکن است لازم باشد به تعدادی از هنر یا تاریخ هنر دروس عمومی به منظور تکمیل درجه.

  شاید به نفع اصلی این مسیر از مطالعه این فرصت برای ابراز که آن ارائه می دهد دانش آموزان است.دانش آموختگان از برنامه اند استعداد شخصی خود را برای سرامیک توسعه یافته است. علاوه بر این، بینش خلاق آنها را از طریق مطالعه به صورت هنر به دست آوردن قابل اجرا در زمینه های دیگر از هنرهای تجسمی و فراتر از آن هستند.

  هر برنامه شامل هزینه ها و هزینه های مختلف. اگر شما علاقه مند به یادگیری بیشتر در مورد شهریه از یک برنامه خاص، با مدرسه تماس به طور مستقیم.

  دانش آموزانی که در کارشناسی در برنامه های سرامیک ثبت نام به طور کلی انجام این کار با ایده در ذهن کار با سرامیک حرفه ای. مطمئنا همیشه تقاضا برای جدید، هنرمندان روشن با چیزی اصلی برای ارائه جهان هنر وجود دارد. از سوی دیگر، فارغ التحصیلان اغلب می یابند که برنامه درسی آنها را برای طیف گسترده ای از مشاغل در خارج از حوزه هنرهای تجسمی آماده نیز هست.دانش آموزان می توانند خلاقیت های honed خود را به فرصتهای شغلی به عنوان نویسندگان و نوازندگان اعمال می شود، و همچنین می تواند در مقطع تحصیلات تکمیلی پس از پایان مدرک لیسانس خود را برای فرصت های شغلی بیشتری ثبت نام.

  اگر شما فکر می کنم سرامیک است یک مسیر شغلی است که شما می خواهم به دنبال، شما تنها نیاز به برنامه پیدا است که بهترین راستا با اهداف و برنامه خود را. پایگاه داده قابل جستجو ما از برنامه های در سراسر جهان می تواند به شما کمک کند را که مرحله اول است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.