Keystone logo

9 کارشناسی برنامه ها که در سلامت مواد غذایی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • بهداشت و درمان
 • علوم تغذیه
 • علوم غذایی
رشته های تحصیلی
 • بهداشت و درمان (9)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در سلامت مواد غذایی

  کسب مدرک لیسانس می تواند راهی عالی برای کمک به مسیر موفقیت حرفه ای و پایدار باشد. به طور معمول در حدود سه تا هفت سال به دست آورده است، این مدرسه فرصتی برای تحصیل با تحصیل در مقاطع مختلف و متخصص در یک حوزه انتخاب شده به عنوان یک دانش آموز است. مدرک لیسانس می تواند به دانش آموزان کمک کند تا شغل بیشتری کسب کنند.

  لیسانس در ایمنی مواد غذایی چیست؟ این درجه معمولا کمک می کند تا دانش آموزان را برای کار در زمینه بازرسی مواد غذایی و ایمنی آماده سازد. دوره کار ممکن است شامل میکروبیولوژی، کشاورزی، زیست شناسی، ریاضیات و شیمی است. کلاسهای دیگر که بیشتر به صنعت اختصاص دارد می توانند موضوعاتی مانند ثبات غذا، پردازش حرارتی، تکنولوژی برداشت و پاتوژن های غذایی منتقل شوند. بسته به دانشگاه، ممکن است نیاز به یک کارآموزی یا سایر مهارتهای یادگیری نیز داشته باشد.

  کسانی که درجه ای در ایمنی مواد غذایی می گیرند، عموما با مهارت های ویژه و شناخت قوانین مربوط به غذا، پردازش مواد غذایی و مهندسی مواد غذایی آماده می شوند. آنها ممکن است واجد شرایط کار در بازرسی و صنایع غذایی هستند.

  یک لیسانس در ایمنی مواد غذایی می تواند در هر کجا از سه تا هفت سال به اتمام برساند، بسته به برنامه و نیازهای دانش آموز. هزینه تحصیل و سایر هزینه ها نیز ممکن است متفاوت باشد، بنابراین توصیه می شود برای اطلاعات بیشتر به مدارس به صورت جداگانه دسترسی پیدا کنید.

  کسانی که با مدرک لیسانس در ایمنی مواد غذایی فارغ التحصیل می شوند می توانند به عنوان بازرسان ایمنی مواد غذایی، متخصصان ایمنی تولید، میکروب شناسی مواد غذایی، محققان شیمی مواد غذایی، مدیران تضمین کیفیت، تکنولوژیست های مواد غذایی و مدیران ایمنی مواد غذایی کار کنند. این شغل ها می تواند به خوبی پرداخت شود و برای حرکت رو به بالا باشد. جابز اغلب در دولت فدرال و محلی و بخش خصوصی در دسترس است.

  مدارس سراسر جهان ممکن است این مدرک را به صورت نیمه وقت، تمام وقت یا آنلاین ارائه دهند. برای کسب اطلاعات بیشتر، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.