Keystone logo

6 کارشناسی برنامه ها که در سم شناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم طبیعی
 • شیمی
 • سم شناسی
رشته های تحصیلی
 • علوم طبیعی (6)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در سم شناسی

  درجه کارشناسی مدرک کارشناسی که چهار تا پنج سال طول می کشد، به طور کلی، به تکمیل است. به عنوان مدرک کارشناسی بالاترین سطح، آن را در تئوری و عمل در یک رشته اصلی متمرکز است. هدف از برنامه های مدرک کارشناسی ترین است به دانش آموزان با جای پای حرفه ای اساسی در این زمینه است.

  مدرک لیسانس در سم شناسی چیست؟ این مدرک کارشناسی که در آن برنامه اصلی مطالعه طراحی شده است برای آماده سازی دانش آموزان با دانش مورد نیاز برای تشخیص مواد مضر در مواد غذایی، نوشیدنی، و حتی بدن انسان است. سم شناسی شامل مطالعه از هر دو شیمی و زیست شناسی و برنامه ها شامل آن دسته از افراد در کنار دوره های خاص در علم منحصر به فرد از مطالعه مواد مضر یا سمی است. این برنامه شامل تمایل به هر دو نظریه و دانش و آگاهی عملی از فن آوری های آزمایشگاهی مورد نیاز برای انجام حرفه ای.

  مزایای به دنبال این درجه نسبتا ساده می باشد.به عنوان یک برنامه تخصصی است که به نیازهای یک میدان حرفه ای، طراحی شده است به دانش آموزان برای این زمینه بهتر آماده از یک درجه به طور کلی تر در هر دو شیمی و زیست شناسی به احتمال زیاد برای انجام.

  هزینه برای دوره لیسانس در سم شناسی متفاوت بسیار کمی از دانشگاهی به دانشگاه، اما به طور کلی آنها قابل مقایسه با دیگر برنامه های مدرسه هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد هزینه برای دانشگاه خاص، با آنها تماس به طور مستقیم.

  داوطلبانی که کارشناسی کامل در سم شناسی درجه معمولا خود را پیدا کنید به خوبی آماده برای کار در تنظیمات آزمایشگاهی. در حالی که دانش به دست آمده در برنامه به طور خاص نسبت به یافتن مواد مضر بشود، آن را نیز تمایل به انتقال به مواضع ورود به سطح آزمایشگاهی دیگر نیز هست. کسانی که انتخاب کنید به کار در شرکت های اختصاص داده شده به تخصص خود را به طور معمول مشاهده تحرک رو به بالا بهتر، هر چند.

  برنامه های سم شناسی به کسانی که با یک نیاز آزمایشگاه قوی و کسانی که بدون تقسیم شده است.پیدا کردن بهترین برنامه های آنلاین، جستجو برای مدارس است که به یک تعهد قوی به آزمایشگاه نیاز ندارد طبقات آنها به احتمال زیاد به ارائه تمام برنامه های خود را آنلاین می باشد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.