Keystone logo

103 کارشناسی برنامه ها که در سیاست 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • علوم اجتماعی
 • علوم سیاسی
 • سیاست
رشته های تحصیلی
 • علوم اجتماعی (103)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در سیاست

  مدرک لیسانس به عنوان مدرکی مبنی بر اینکه دارنده آن با موفقیت برنامه های کارشناسی خود را تکمیل کرده است، آماده است تا برای تحصیلات عالی آماده شود یا مهارت های لازم را برای انجام کافی در عرصه انتخابی خود به دست آورد. این درجه را می توان از یک کالج یا دانشگاه بدست آورد و به طور متوسط ​​بین سه تا 7 سال طول می کشد تا تکمیل شود.

  لیسانس در سیاست چیست؟ این یک رشته تحصیلی وسیع است که به دانش آموزان مهارت هایی را که می خواهند به عنوان سیاستمدار به طور موفقیت آمیز انجام دهند و یا برای حمایت از مبارزات مختلف سیاسی و علل حمایت کنند. انتظار می رود که دانش آموزان دوره های متمرکز بر نیروهای اقتصادی و اجتماعی، نهادهای سیاسی، رفتار انسان، سیاست خارجی، روابط بین الملل و نظریه های سیاسی را به خود اختصاص دهند. این موضوعات طراحی شده اند تا دانش آموزان را با دانش مورد نیاز برای رسیدگی به چالش های روزمره که ممکن است در حین پیگیری حرفه ای در این زمینه مواجه شوند طراحی شده است.

  یکی از مهارت های دانش آموزان می تواند انتظار داشته باشد در حالی که دنبال این درجه افزایش ارتباطات کلامی و نوشته شده است، که علاوه بر همه چیز مفید برای هر مجموعه مهارت های موجود است. دیگر دانش آموزان مهارت های کلیدی می توانند شامل تجزیه و تحلیل سیاست های جامعه و میانجیگری باشند.

  دانش آموزان همیشه باید زمان کمی برای تحقیق در مورد هزینه آموزش خود را به طوری که آنها می توانند بودجه خود را بر این اساس برنامه ریزی. هزینه های بین کشورهای مختلف و نهادهای مختلف، و همچنین بین دوره های شخصی و آنلاین، متفاوت است.

  سیاست ها همیشه از سازمان های کوچک و محلی به بزرگ و بین المللی ارائه می شوند، به این معنی که برای کسانی که این مدرک لیسانس را در نظر می گیرند، فرصت های زیادی وجود دارد. برخی از موقعیت هایی که ممکن است به سیاستمداران مشتاق توجه کنند عبارتند از: مشاور حقوقی، تحلیلگر سیاست، هماهنگ کننده ارتباطات، نظرسنجی، لابی گر، مدیر مبارزات انتخاباتی، مشاور سیاسی، رئیس ستاد و مشاور رسانه ای. بسیاری از این موقعیت ها در هر دو گروه سیاسی بزرگ و کوچک وجود دارد که اجازه می دهد تا کسانی که این درجه را دارند موقعیت خود را که واقعا در آن راحت هستند پیدا کنند.

  این که آیا شما علاقه مند به گرفتن دوره های محلی، بین المللی و حتی آنلاین هستید، گزینه های زیادی وجود دارد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.