Keystone logo

34 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری فناوری اطلاعات شبکه 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • فناوری اطلاعات
  • شبکه
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (34)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات فن آوری فناوری اطلاعات شبکه

یک مدرک لیسانس یا مدرک لیسانس، اساسا یک گواهی تکمیل شده است که یک دانش آموز یک برنامه تحصیلی را در کالج یا دانشگاه می گذارد. به طور معمول، این درجه بسیار مورد احترام است و به عنوان یک چارچوب برای دستیابی به شغل در زمینه و یا دنبال آموزش بیشتر می باشد.

افرادی که علاقه مند به چگونگی اتصال فناوری به مردم در سراسر جهان هستند ممکن است تعجب کنند که یک لیسانس در شبکه چیست؟ در این برنامه، دانش آموزان می توانند مقدمات مهندسی شبکه را بیاموزند، از جمله ارتباطات، پیاده سازی، نگهداری، امنیت، پروتکل های شبکه بی سیم و تلفن همراه و غیره. این معمولا طبیعت چند رشته ای است، به طوری که دانش آموزان ممکن است دانش کامپیوتر، ریاضیات و مهارت های مهندسی نرم افزار مورد نیاز برای تکمیل مهارت های شبکه خود را یاد بگیرند.

دانشآموزان با داشتن لیسانس در شبکه، می توانند چندین مهارت کلیدی از قبیل مدیریت سرور، مدیریت داده ها و توسعه وب را بدست آورند. این مهارت ها می توانند برای کسب و کارهای جدید، کسب و کارهای در حال رشد، و صنایع پایدار که نیاز به تعمیر سیستم های قدیمی دارند، بسیار مهم باشند.

قیمت تکمیل لیسانس در شبکه ها می تواند متفاوت باشد. به دلیل محبوبیت و نیاز به این درجه، اغلب در طیف گسترده ای از مدارس، از دانشگاه های معتبر خصوصی به مدارس رفت و آمد فنی فنی ارائه می شود. هزینه بستگی به نوع مدرسه، تعداد واحدها و عوامل دیگر دارد.

مشاغل در شبکه اغلب فراوانند. فارغ التحصیلان ممکن است تصمیم به تبدیل شدن به مدیران شبکه، توسعه دهندگان وب و یا متخصصان امنیتی کنند. این زمینه منحصر به فرد است در این است که معمولا نه تنها شرکت های فن آوری به دنبال استخدام کارشناسان صنعت؛ بسیاری از کسب و کارها در هر صنعت نیازمند اتصال آنلاین، وب سایت و ابزارهای شبکه هستند. کسب و کارهای بزرگ و کسب و کارهایی که اطلاعات حساس دارند، ممکن است به مدیران شبکه نیاز داشته باشند و زیرساخت ها موجب پیاده سازی و حفظ سیستم های خود می شوند.

بسیاری از نقاط مختلف در سراسر جهان مدرک لیسانس در شبکه ها را ارائه می دهند. برنامه های آنلاین نیز ممکن است برای دانشجویان در این زمینه تجدید نظر کنند و گزینه های انعطاف پذیرتری را ارائه دهند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.