Keystone logo

53 کارشناسی برنامه ها که در شبکه های کامپیوتری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات فن آوری
  • علوم کامپیوتر
  • شبکه های کامپیوتری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات فن آوری (53)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در شبکه های کامپیوتری

کامپیوتر ابزار دیگر جدا شده است. اتصال آنها را با هم عمل به طور فزاینده استاندارد است. کارشناسی در شبکه های رایانه ای درجه ای است که اجازه می دهد تا فارغ التحصیلان گام را در زمینه شلوغ و پویا از فن آوری اطلاعات آماده برای طراحی، نگهداری و بهبود شبکه های کامپیوتری به راه ما کار و بازی حیاتی است.

تنها چیزی که مدرک لیسانس در شبکه های رایانه ای است؟ این درجه بر مهارت های فنی و اداری مورد نیاز برای ایجاد و استفاده از شبکه های کامپیوتری برای طیف وسیعی از اهداف مختلف متمرکز شده است. عناوین پوشش داده شده شامل امنیت، چند رسانه ای، زبان های برنامه نویسی، معماری سیستم، مدیریت شبکه، مدیریت پروژه، پایگاه های داده، و خیلی بیشتر. همه این افراد نقش در راه است که شبکه های کامپیوتری عمل بازی و چگونه مردم از آنها استفاده در موقعیت های مختلف.

مزایای زیادی به شرکت در این برنامه وجود دارد.نه تنها دانش آموزان درک کامل از چگونگی شبکه های کامپیوتری طراحی و مستقر به دست آوردن، آنها این فرصت را برای به دست آوردن تجربه عملی با استفاده از درس های خود را در برنامه های کاربردی دنیای واقعی داشته باشد. این یک راه بسیار خوبی برای آماده سازی برای موفقیت حرفه ای است. این برنامه همچنین می تواند دانش آموزان فرصتهای شغلی فعلی خود را تسریع و یا با مهارت های مورد نیاز به طور کامل وارد کنید صنایع جدید ارائه آنها کمک کند.

برنامه های لیسانس به طور سنتی چهار سال طول بکشد. کل هزینه درآمد کارشناسی در شبکه های رایانه ای می تواند متفاوت باشد بسته به طول برنامه و عوامل دیگر، از جمله محل.

فرصت های شغلی برای فارغ التحصیل با لیسانس در شبکه های رایانه ای باز می باشد. بسیاری از سازمان های مختلف علاقه مند به استخدام متخصصان IT می باشد.شرکت ها، رسانه های خرده فروشی، دانشگاه ها، مراکز تحقیقاتی، و سازمان های دولتی فقط تعداد کمی از محیط های حرفه ای که به دنبال افرادی که می تواند طراحی و مدیریت شبکه های کامپیوتری خود و است که می تواند پشتیبانی برای عملیات مربوط به شبکه های مختلف فراهم می کند.

بسیاری از کالج ها و دانشگاه ارائه این رشته هیجان انگیز است. دانش آموزان می توانند با مدارس در سراسر جهان ثبت نام، به خصوص اگر مدارس ارائه کلاس های آنلاین. برای دریافت با یک دوره آغاز شده، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.