Keystone logo

5 کارشناسی برنامه ها که در شراب شناسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی
 • مطالعات نوشیدنی ها
 • شراب شناسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مواد غذایی و آشامیدنی (5)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در شراب شناسی

  از دیدگاه ادبی، دارای مدرک کارشناسی در سطح اولیه اعطا شده توسط کالج چهار ساله است و یک پیش نیاز برای مدرک دکترا و یا کارشناسی ارشد است. در واقع، مدرک لیسانس خود را یک دستاورد حرفه ای قابل توجه است که به طور معمول دروازه ورود به شغل درآمد بالاتر است. مدرک کارشناسی به طور کلی اجازه می دهد تا وارد بازار کار در سطح دستمزد بالاتر از آنها ممکن است در غیر این صورت.

  مدرک لیسانس در Oenology چیست؟ این درجه اثبات دانش علمی پیشرفته در مطالعه منحصر به فرد و سرعت در حال گسترش از شراب است. ترم برای این نوع از درجه را پوشش می دهد ارزیابی فشرده از شراب، مانند بهبود مهارت های ارزیابی حسی و یادگیری چگونه به دقت اشاره کردن ساختار شیمیایی شراب است. برنامه Oenology شامل یک جزء علمی و تحلیلی، از جمله دوره در علوم کشاورزی و میکروب شناسی شراب. این دوره از مطالعه به طور معمول شامل زمان آزمایشگاهی فشرده و زمینه کار.هر چند آن متفاوت است، چهار سال مقدار معمول از زمان لازم برای تکمیل یک برنامه oenology است.

  دانش آموزانی که کسب سود درجه از اثبات خودکار از تجربه و تخصص در زمانی که آنها برای موقعیت های صنعت اعمال می شود. علاوه بر این، برگزاری مدرک کارشناسی همچنین می توانید یک به علاوه با ارزش است که آن را به مذاکره پرداخت پایه می آید.

  دقیقا چه مدت طول خواهد کشید و چه مقدار از آن هزینه خواهد برای به دست آوردن درجه oenology بستگی به نوع مدرسه و برنامه است. دانش آموزان حکیم خواهد رسیدن به مدارس آینده نگر به اعلام برای خود.

  چند شغلی هیجان انگیز است که لیسانس خود را در oenology می توانید یکی برای آماده وجود دارد. بارز ترین نقش رستوران، از جمله این که از خدمه شراب است. دانشجویان کارآفرینی می تواند درجه به عنوان مبنایی برای شروع کار خود، رستوران شراب سنگین خود استفاده کنید، در حالی که دانش آموزان دیگر ممکن است مایل به ترکیب این درجه با مطالعات انجام شده در کشت انگور و در نهایت دنبال داشتن و عامل یک کارخانه شراب سازی.

  انفجار دوره های آنلاین ساخته شده است به دنبال مدرک راحت تر از همیشه. برای شروع سفر خود، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.