BACHELORSTUDIES

‏ ببینید ‏ برنامه کارشناسی را صنعت زیبایی

کسب مدرک کارشناسی اولین گام به سوی آغاز به کار در یک کار حرفه ای است. دانش آموزان ممکن است مدرک کارشناسی را دنبال کنند و شروع به حرفه خود، و یا آنها ممکن است ترجیح به حرکت در و کسب مدرک کارشناسی ارشد خود را.

مدرک لیسانس در صنعت زیبایی چیست؟ مدرک کارشناسی در صنعت زیبایی آماده دانشجویان برای مشاغل که اغلب بیشتر از پایان کسب و کار این صنعت پویا از آن را از تماس مستقیم با مشتریان سالن. چندین تخصص مشترک در این منطقه وجود دارد، اما دانشجویان مقطع کارشناسی معمولا اولین بار در موضوعات خاص که درون همه از تخصص با هم همپوشانی دارند تمرکز می کنند. پژوهشگران اغلب اصول مدیریت حساب، از جمله گردش کار مطالعه است. آنها همچنین ممکن است روابط عمومی و بازاریابی مطالعه است. مناطق دیگر از مطالعه معمولا شامل طراحی گرافیک، برچسب محصول و بسته بندی، روش های پژوهش و مدیریت کسب و کار و اصول.

مدرک کارشناسی در صنعت زیبایی می تواند دانش آموزان برای کار در پایان کسب و کار مبتنی این همیشه سودآور، درست پر جنب و جوش آماده کند. همچنین می تواند به عنوان سکوی پرشی به سمت مدیریت و افزایش حرفه ای در زمینه های مرتبط با صنعت زیبایی خدمت می کنند.

عوامل مشترک که هزینه مدرک اثر بگذارند شامل طول برنامه، موقعیت جغرافیایی از مدرسه و هزینه های آموزشی. دانش آموزان آینده نگر باید مدارس به طور کامل قبل از انتخاب یک با برنامه آنها احساس بهترین جا برای نیازهای خود تحقیق کنید.

افرادی که مدرک کارشناسی خود را در صنعت زیبایی اغلب حرفه ای که با صاحبان سالن، توزیع کنندگان محصول و یا تولید کنندگان محصول زیبایی کار می کنند تبدیل شده است.انتخاب حرفه ای بالا برای این مدرک مدیران حساب که به طور مستقیم با صاحبان فروشگاه زیبایی و تولید کنندگان محصول، هنرمندان گرافیک و طراحان که ترویج محصولات، مدیران بازاریابی که با متخصصان روابط عمومی کار می کنند، مدیران محصول که با توسعه و بازاریابی از یک خط کامل از کمک به مقابله هستند محصولات زیبایی و مدیران فروش منطقه ای که کار می کنند برای رسیدن به حداکثر فروش و سودآوری است.

چندین دانشگاه ارائه گزینه های بین المللی برای کسب یک مدرک کارشناسی، و کلاس های آنلاین یک انتخاب خوب برای کسانی که زندگی در مناطق دور افتاده و برای کسانی که ترجیح می دهند به کار در حالی که حضور در مدرسه هستند. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس مستقیم با دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.

 

1نتایج درصنعت زیبایی Filter

کارشناسی در زیبایی و لوازم آرایشی و بهداشتی

Grupo Tiradentes
کارشناسی
مارس 2020
<
تمام وقت
<
6 ترم ها
Portuguese
پردیس دانشگاهی

زیبایی به از درون می آیند، اما آن را منعکس کند. این دوره از زیبایی شناسی و آرایشی و بهداشتی از Facipe، حرفه ای که در صنعت زیبایی کار خواهد کرد، از طریق مراقبت از بدن، صورت و م ...

اطلاعات بیشتر