Keystone logo

123 کارشناسی برنامه ها که در طراحی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (123)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در طراحی

   درجه کارشناسی، مانند سایر مقاطع، می تواند به نوع و نظم و انضباط متخصص باشد. شایع ترین انواع کارشناسی هنر و کارشناسی علوم هستند.

   دانشجوی کارشناسی در مطالعات طراحی چیست؟ پوشش های مختلفی از قبیل طراحی مد، طراحی بصری و طراحی محصول، مطالعات طراحی یک نوع برنامه کاربردی بین رشته ای است که برنامه های زیادی را برای دانش آموزان فراهم می کند. در حوزه انتخابی خود، دانش آموزان معمولا نیمه یا بیشتر از دوره خود را به تکنیک های یادگیری اختصاص می دهند، مهارت های عملی و تجربیات لازم برای ورود به یکی از رشته های طراحی خاص صنعتی را به خود اختصاص می دهند. دوره های نظری مانند تاریخ و تجزیه و تحلیل طراحی ممکن است بخش دیگری از تمرکز آکادمیک دانش آموز را تشکیل دهند، باقی مانده به طور معمول به کار پروژه مبتنی بر اختصاص داده شده است.

   مطالعات طراحی نیاز به دانش آموزان برای توسعه بسیاری از مهارت های است که می تواند رزومه خود را در برابر رقابت ایستادگی کند. مهارت های معمول شامل تفکر تفصیلی، توانایی تجزیه و تحلیل و نقاط ضعف طراحی و مهارت های نرم افزاری مربوط به صنعت می باشد.

   هزینه ها و برنامه های درسی بین دانشگاه های مختلف متفاوت است و ممکن است از عوامل مختلفی مانند موقعیت دانشگاه و کل اعتبارات ساعت تأثیر بگذارد. دانشآموزان آیندهنگر تشویق میشوند قبل از درخواست، برای اطلاعات مالی با دانشگاه تماس بگیرند.

   موقعیت های حرفه ای حرفه ای برای مدرک شامل طراحان گرافیک، طراحان صنعتی، طراحان محصول، طراحان مد و غیره می باشند. دانش آموزانی که در یک رشته تخصص دارند می توانند کار خود را به طور مستقیم در صنایع خود پیدا کنند، در حالی که کسانی که زمینه های تعمیم یافتهتری دارند می توانند به عنوان مدرس هنر، هماهنگ کننده هنر و متخصصان بازاریابی در سطح مدیریتی شرکت کنند. شرکت های طراحی، شرکت های نرم افزاری و خرده فروشان آنلاین، مقصد شغلی مشترک برای دانش آموزان با مهارت های فنی سنگین تر هستند، در حالی که موزه ها، موسسات آموزشی و استودیو ها بیشتر فارغ التحصیل می شوند.

   مجهز به یک اتصال اینترنتی جامع و اخلاق کاری برای مطابقت، بسیاری از دانش آموزان می توانند لیسانس خود را در مطالعات طراحی آنلاین و با سرعت خودشان تکمیل کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.