Keystone logo

56 کارشناسی برنامه ها که در طراحی ارتباطات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی ارتباطات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (56)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در طراحی ارتباطات

   دانش آموزان تصمیم به دنبال مدرک لیسانس در طراحی ارتباطات اغلب حرفه ای بسیار پرارزش که در آن آنها می توانند خلاقیت خود را در جنبه های مختلف جهان کسب و کار استفاده از را انتخاب کنید. این برنامه آنها را ارائه می دهد یک نگاه جامع در صنعت طراحی گرافیک. دانشجویان با مدرک پیشرفته در مقالات این رشته یک لبه در این زمینه بسیار رقابتی است.

   کارشناسی در طراحی ارتباطات چیست؟ این درجه شامل برنامه آموزشی تخصصی است که دانش آموزان را قادر به توسعه دانش و خلاقیت مهارت های خود را با برنامه های طراحی گرافیک مبتنی بر کامپیوتر است. دانش آموزان در این برنامه ثبت نام کرده یاد خواهند برای ایجاد استراتژی های بصری و کسب و کار طراحی، مفاهیم طراحی گرافیک، و پروژه های چند رسانه ای که مسئولیت رسیدگی به ارتباطات و تبلیغات نیازهای کسب و کار و سازمان های مختلف.

   یکی از دلایل بسیاری که چرا دانش آموزان تصمیم به دنبال مدرک طراحی ارتباطات است که آن را به آنها ارائه می دهد فرصت را به استفاده از خلاقیت خود را در ظرفیت مادام العمر و با ارزش. با دوره های در طراحی گرافیک، وب سایت، چند رسانه ای، طراحی چند بعدی، ارتباطات، و تجسم اطلاعات، دانش آموزان قادر به استفاده از توانایی آنها برای ایجاد انجمن با استفاده از متن، صدا، تصاویر، گرافیک و دیگر رسانه ها در انواع برنامه های کاربردی عملی است.

   قیمت متوسط ​​این برنامه متفاوت است و زمان متوسط ​​برای تکمیل سه تا چهار سال است. این است که به شدت برای دانش آموزان بالقوه توصیه می شود به طور کامل گزینه های خود را قبل از ثبت نام در هر دوره تحقیق.

   پس از فارغ التحصیلی، شرکت کنندگان در برنامه قادر به دنبال کردن فرصت های شغلی به عنوان copywriters، تصویرگران، visualizers، طراحان گرافیک، و بیشتر خواهد شد.دانش آموختگان به مهارت های خود را برای برقراری ارتباط نیاز های کارفرمایان خود را به تبلیغات و ارتباطات را از طریق وب، طراحی چند رسانه ای، و طراحی گرافیک استفاده کنید. دانش آموختگان نیز انعطاف پذیری زیادی را به دنبال اشتغال در خصوصی، بخش دولتی، و دولت نیز هست.

   با تقاضا برای حرفه ای ها credentialed و خلاق outweighing در دسترس در زمینه طراحی ارتباطات، بسیاری از برنامه های آموزشی در سراسر جهان ارائه شده وجود دارد. انتخاب بین دوره های آنلاین و یا بر روی محوطه دانشگاه به افزایش دانش خود را، مهارت ها، و بالقوه حرفه ای در زمینه ارتباطات است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.