Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 106 درجه های کارشناسی که در طراحی بازی 2023

106 کارشناسی برنامه ها که در طراحی بازی 2023

بررسی اجمالی

بسیاری از دانش آموزان که تصمیم به دنبال مدرک لیسانس در بازی طراحی بر ترم سوار تمرکز بر روی تکنیک های را به یک بازی از مفهوم از طریق به اتمام. برگزاری درجه در این زمینه یک مزیت رقابتی در این زمینه بسیار خواستار فراهم می کند.

کارشناسی در بازی طراحی چیست؟ این برنامه ای است که دانش آموزان با دانش ضروری، مانند تکنیک های تولید مجهز است. شرکت کنندگان همچنین در مورد بلوک های ساختمان اساسی طراحی بازی و ابزار مورد استفاده برای ترجمه ایده ها را به روی صفحه نمایش را یاد بگیرند. این روش ممکن است شامل تم جهانی را تحت تاثیر قرار هر بخش از جامعه به درایو نوآوری و تغییر در توسعه داستان، گیم پلی، و نیازهای تولید صنعت الکترونیک. دانش آموزان گزینه انتخاب کنید و از یک آرایه وسیعی از فرآیندهای است که آدرس زیبایی شناسی و غوطه وری، ابزار طراحی، نمونه سازی، پیامدهای اجتماعی، قابلیت استفاده، تست، و بازی تعادل.

دلایل متعددی که چرا یک دانش آموز ممکن است را انتخاب کنید تا به دنبال مدرک لیسانس در بازی طراحی وجود دارد. دوره های آموزش انواع مفاهیم، ​​از جمله اثرات فرهنگی و اجتماعی از بازی الکترونیکی، با ارزیابی اثرات جامعه شناختی، روانشناختی، و انسان شناسی از طراحی بازی. دانش آموزان می توانید انتخاب کنید به توسعه نرم افزار، فن آوری پلت فرم کامپیوتر، تجزیه و تحلیل شی گرا و طراحی، و شبکه و ارتباط از راه دور مدیریت کلاس.

هزینه بسته به مدرسه. این برنامه بین سه و چهار سال طول می کشد. این مهم است که شما تحقیق کاملا برنامه به انتخاب شما مطمئن شوید که آن را با اهداف خود را متناسب با.

دانش آموختگان در تقاضای بالا برای تعدادی از موقعیت های به طور فزاینده رقابتی، مانند برنامه نویسان تخصصی، سرب و طراحان محتوا، بازی مکانیک طراحان، برنامه نویسان هوش مصنوعی، برنامه نویسان شبکه، و برنامه نویسان گرافیکی.دانش آموزان پایه خلاق، فنی، و تحلیلی قوی تعامل با همسالان، دانشکده، و حرفه ای صنعت از طریق تجارب یادگیری فشرده توسعه.

گزینه های در انواع دانشگاه های بین المللی در دسترس هستند. برنامه های آنلاین هستند یک انتخاب ایده آل برای آن دسته از افرادی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان با دسترسی محدود به یک مرکز زندگی می کنند. گزینه های مبتنی بر وب تهیه کردن به کسانی که نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات هنر
  • هنر های کامپیوتری
  • طراحی بازی
رشته های تحصیلی
  • مطالعات هنر (106)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه