Keystone logo

90 کارشناسی برنامه ها که در طراحی بصری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی بصری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (90)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

   کارشناسی برنامه ها که در طراحی بصری

   اگر شما علاقه مند در جهان طراحی گرافیک و هنرهای خلاق هستند، شما ممکن است این سوال از خود بپرسید: "؟ مدرک لیسانس در طراحی ویژوال چیست" این مدرک صلاحیت حرفه ای همه کاره است که می تواند شما را برای یک حرفه ای در بسیاری از مختلف مجموعه است صنایع.

   کارشناسی در طراحی ویژوال مدرک کارشناسی است که به شما grounding کامل در تولید بصری و هنری است. شما اصول طراحی پایه، گرافیک کامپیوتری، طراحی، فیلمسازی، انیمیشن، صحنه و طراحی صفحه نمایش، نرم افزار صنعت استاندارد و انواع دیگر مهارت های مهم مطالعه. این برنامه به طور معمول سه تا چهار سال طول می کشد. در زمانی که شما فارغ التحصیل، شما به طور کامل واجد شرایط در یک موقعیت خوب پرداخت به عنوان یک طراح گرافیک و یا بازاریاب را.

   حتی اگر شما در حال حاضر در منطقه از طراحی بصری تجربه، مدرک کارشناسی در زمینه می تواند کمک به شما در پیدا کردن یک موقعیت سودآور در یکی از بسیاری از صنایع مدرن که نیاز به سطح بالایی از تخصص طراحی. بسیاری از فرصت های شغلی اند با انتخاب کارشناسی در طراحی ویژوال راه اندازی شده است.

   موسسات مختلف هزینه های مختلف برای دوره های طراحی بصری خود را. برای اطلاعات بیشتر در مورد هزینه تقریبی به دنبال این درجه، شما می توانید با کالج خاص یا مدرسه که در آن شما می خواهم به مطالعه پرس و جو.

   پس از اتمام کارشناسی در طراحی ویژوال، هنرمندان و طراحان به طیف گسترده ای از مشاغل مختلف بروید. بسیاری از فارغ التحصیلان را انتخاب کنید به شغل در بازی های ویدئویی و یا طراحی وب سایت. دیگر فارغ التحصیلان دنبال تایپوگرافی، انیمیشن، فیلم سازی و یا تولید کتاب. برخی از طراحان بصری آثار خلاق خود را مانند فیلم یا رمان های گرافیکی تولید کند.همچنین شما می توانید حرفه ای موفق در صنعت تبلیغات پیدا کنید. این درجه درب به بسیاری از نقش های ممکن در جهان طراحی مدرن باز می شود.

   آیا شما علاقه مند در تقاضا برای کارشناسی در طراحی ویژوال؟ شما می توانید اطلاعات بیشتر در مورد برنامه های در دسترس شما از طریق بررسی گزینه در وب سایت ما را کشف کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.