BACHELORSTUDIES

‏ ببینید مدارک کارشناسی را طراحی بصری سیدنی در روسیه 2020/2021‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است که در تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی تعلق می گیرد. این است که اغلب در درجه اول یک دانش آموز در طول دوره تحصیلی خود را دریافت کرد. این به طور معمول چهار سال تحصیل تمام وقت طول می کشد به کسب مدرک کارشناسی.

دانشجویانی که در رشته طراحی بصری تحصیل می نمایند، می توانند گرایش خاصی را برگزینند. برخی از گزینه ها عبارتند از طراحی داخلی، طراحی صنعتی، طراحی ارتباطات بصری، هنر، رسانه و مهندسی، نوآوری در تولید محصولات جدید، طراحی تعاملی و طراحی ترمیم محیط زیست.

روسیه یا، همچنین رسما به عنوان فدراسیون روسیه شناخته شده است، یک کشور در شمال اوراسیا است. آموزش و پرورش در روسیه عمدتا توسط دولت ارائه شده است و توسط وزارت آموزش و پرورش و علوم تنظیم می شود. در روسیه، که طول می کشد حدود 70 درصد از زمان آموزش برای درس با یک معلم، بقیه 30٪ از حجم کار اختصاص داده شده به مطالعه مستقل از مواد هستند.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید ، مدارک کارشناسی را طراحی بصری سیدنی در روسیه 2020/2021‏

1نتایج درطراحی بصری, Pskov Filter

لیسانس در طراحی

Pskov State University
کارشناسی
<
تمام وقت
<
4 سال ها
روسی
پردیس دانشگاهی
آنلاین

این دوره لیسانس در طراحی مهارت های کلیدی برای تأثیرگذاری بر نگاه به جهان اطراف را به شما ارائه می دهد - اشیا environmental محیطی ، فضای داخلی ، اشیا art هنری ، طراحی گرافیک. ا ...

اطلاعات بیشتر