BACHELORSTUDIES

‏ مقایسه کنید مدارک کارشناسی را طراحی بصری سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

درجه تحصیلی کارشناسی، درجه لیسانس است که دانشگاه ها و کالج ها همزمان با تکمیل برنامه تحصیلی به دانشجویان اعطا می نمایند. بیشتر دوره های تحصیلی کارشناسی سه الی پنج سال و برخی تا هفت سال به طول می انجامند.

برنامه تحصیلی طراحی بصری انواعی از مهارت های عملی را در اختیار دانشجویان قرار می دهد. برخی از موضوعاتی که ارائه می شود شامل رسم فرم و فضا، تنظیم و رسانه ها، اجزاء و سازمندی در طراحی و تئوری رنگ و کاربری می گردد.

ایالات متحده آمریکا یک کشور بزرگ در شمال امریکا، اغلب به عنوان "ایالات متحده آمریکا "، اشاره شده است "آمریکا "، "ایالات متحده "، "امریکا "، و یا به سادگی " ایالات ". کالج آمریکایی توسط "کمک درسی " متهم به دانش آموز، که اغلب بسیار گران، بسیار معمول به دهها هزار دلار در هر سال به تامین می شود.

پروو بزرگترین شهرستان است یوتا شهرستان، ایالات متحده آمریکا است. همراه با دیگر موسسات آموزش عالی در شهرستان برای آموزش بهداشت و مراقبت شناخته شده است. Lavelle ورزشگاه ادوارد، مرکز Marriot، قله یخ آرنا، رودخانه پروو و مغازه ها در رودخانه وودز مکان بیشترین بازدید شده توسط دانش آموزان می باشد.

‏ با مدارس عالی به طور مستقیم تماس بگیرید از مدارک کارشناسی را طراحی بصری سیدنی در ایالات متحده آمریکا 2020/2021‏

1نتایج درطراحی بصری, پروو Filter

کارشناس در رسانه های تصویری و طراحی گرافیک

Provo College
کارشناسی
<
تمام وقت
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

پروو کالج لیسانس در ویژوال دانش آموزان رسانه ای و طراحی گرافیک دریافت نرم افزار های Intuos و کانن PowerShot، دوربین دیجیتال به استفاده از زمانی که در مدرسه هستند و پس از فارغ ...

اطلاعات بیشتر