BACHELORSTUDIES

‏ بیابید مدارک کارشناسی را طراحی دیجیتال در کانادا 2020/2021‏

درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی است که در تکمیل موفقیت آمیز یک برنامه تحصیلی در مقطع کارشناسی تعلق می گیرد. این است که اغلب در درجه اول یک دانش آموز در طول دوره تحصیلی خود را دریافت کرد. این به طور معمول چهار سال تحصیل تمام وقت طول می کشد به کسب مدرک کارشناسی.

متخصصین طراحی دیجیتال از برنامه ها، الگوریتم ها و داده ها همراه با مهارت های طراحی سنتی مدد می جویند تا اشیاء و فرایندها را به شکل دلخواه برای کاربردهای بسیار گوناگون تولید نمایند. بخش شرکت ها، موسسات آموزشی، ارگان های دولتی و سازمان های خیریه از استعدادهای تحت اختیار خود می خواهند تا محصولات منحصر به فردی را تجسم و تولید نمایند.

کانادایی ها قرار اهمیت زیادی در یادگیری و توسعه داده اند یک سیستم آموزش و پرورش درجه اول با استانداردهای بالا. نه تنها کانادا ارائه امن، محیط زیست پاک، اما از آن شده است به طور مداوم به عنوان یکی از بهترین مکان های جهان به لحاظ کیفیت زندگی توسط سازمان ملل متحد زندگی می کنند قرار گرفت.

‏ کارشناسی ها برترین را طراحی دیجیتال در کانادا 2020/2021‏

2نتایج درطراحی دیجیتال, کانادا Filter

لیسانس هنرهای زیبا در نقاشی دیجیتال و نقاشی انیمیشن گسترده

OCAD University
کارشناسی
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

نقاشی دیجیتال و انیمیشن گسترده یک تخصص در هر دو رسانه یکپارچه و برنامه های طراحی و نقاشی است. برای این تخصص طراحی و نقاشی ، شما بر روی رسانه های دیجیتالی و نقاشی از جمله تکنیک ...

اطلاعات بیشتر

لیسانس هنرهای زیبا / کارشناسی طراحی در آینده دیجیتال

OCAD University
کارشناسی
<
تمام وقت
<
4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

در این برنامه، شما فن آوری هایی را ایجاد می کنید که شیوه زندگی، کار و بازی ما را شکل می دهند. شما بازی ها، فن آوری پوشیدنی، برنامه های تلفن همراه، VR، تاسیسات تعاملی و واقعیت ...

اطلاعات بیشتر