Keystone logo

19 کارشناسی برنامه ها که در طراحی شهری 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات معماری
 • طراحی شهری
رشته های تحصیلی
 • مطالعات معماری (19)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در طراحی شهری

  مدرک کارشناسی ممکن است برای بسیاری از مسیرهای شغلی بسیار مهم است. مهم نیست سن و یا حرفه ای خود را، گرفتن مدرک کارشناسی می تواند به شما کمک کند به حرکت کردن در حرفه خود و یا وارد بازار کار. درجه کارشناسی در بسیاری از زمینه های مختلف، از جمله طراحی شهری ارائه شده است.

  کارشناسی در طراحی شهری چیست؟ این درجه دو مکاتب مختلف فکری در پشت آن. بعضی از مدارس ارائه مدرک طراحی شهری بر اساس هنر طراحی. این برنامه با تمرکز بر طراحی، تفسیر انسانی، و کار درست برای ایجاد یک رویکرد هنری به طراحی مناطق شهری است. نوع دیگری از برنامه رویکرد فنی بیشتر در مورد معماری ساختمان، برنامه ریزی، و معماری چشم انداز ارائه می دهد. هر کدام مسیر را انتخاب کنید، هر دو ارائه ترم فوق العاده محور در ایجاد فضاهای قابل زندگی شهری است.

  به دنبال یک کارشناسی در طراحی شهری فواید زیادی دارد.این درجه یک دانش آموز آماده برای ورود به بازار کار با تمام مهارت ها و دانش لازم برای پیشرفت در زمینه انتخاب خود. آن را می دهد فارغ التحصیلان اعتماد به نفس در دانش خود را که تنها آموزش های خاص می تواند انتقال.

  قیمت این نوع از درجه های محل خود را، مدرسه خود را انتخاب، و محل آن مدرسه متفاوت است. چک کردن با مدارس خاص بهترین راه برای می دانم که چقدر این درجه هزینه خواهد شد است.

  هستند بسیاری از مشاغل مختلف شما می توانید با مدرک لیسانس در طراحی شهری شروع وجود دارد. انتخاب قطعی و بدیهی طراح شهری است، اما این تنها گزینه نیست. سایر فرصتهای شغلی ممکن است شامل برنامه ریز شهرستان و مدافع شهری، در میان چیزهای دیگر. این هم یک برنامه عالی برای هر کسی که به دنبال به سیاست، به عنوان برنامه ریزی و طراحی شهرستانها و شهرهای کوچک می تواند بسیاری از مفاهیم مهم سیاسی داشته باشد. همه این مشاغل جالب را می توان تحت تاثیر و اطلاع توسط لیسانس در طراحی شهری.

  بسیاری از مدارس در سراسر جهان ارائه برنامه های کارشناسی. بعضی از مدارس ارائه دوره های آنلاین، در حالی که برخی در فعالیت های کلاس درس تمرکز می کنند. هنگامی که شما تصمیم می گیرید که مدرک لیسانس در طراحی شهری برای شما مناسب است، جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.