We have scheduled maintenance on our sites on the 21st of May from 4PM to 8PM CET. During this maintenance window, some functions on this site may become temporarily unavailable

9 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی طراحی صحنه و لباس 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی صحنه و لباس
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی طراحی صحنه و لباس

  کارشناسی در صحنه و لباس طراحی یک انتخاب عالی برای دانش آموزانی که تمایل یک حرفه ای در تولید لباس برای مرحله و فیلم است. این درجه عالی اجازه می دهد تا دانش آموزان برای یادگیری اصول اولیه لباس و تاریخچه نساجی در حالی که همچنین مطالعه مناطق با هم تداخل دارند مانند روشنایی، مناظر و آرایش.

  به عنوان یک دانشجوی آینده نگر طراحی صحنه و لباس، شما ممکن است تعجب، چه کارشناسی در صحنه و لباس طراحی شده است؟ به طور معمول، این البته هشت ترم از مطالعه است که دانش آموزان را به همکاری با دیگر حرفه ای درگیر در مجموعه ای از تئاتر می آموزد. دانش آموزان با استفاده از تولیدات تئاتر مدرسه به عنوان یک آزمایشگاه برای طرح های خود را. در آن زمان آنها فارغ التحصیل، دانش آموزان ممکن است اوراق بهادار کامل از طرح های آنها ایجاد کرده اند.

  در رشته طراحی صحنه و لباس به شاگردان فرصت برای به دست آوردن تجربه عملی در تمام اجزای تولید تئاتر در حالی که گرفتن شانس را به طرح خود را به زندگی است.دانش آموزان می توانند مهارت های خود را در نقاشی، طراحی، draping و دیگر مناطق مربوط به توسعه. آنها همچنین می توانند به نفع بازخورد حرفه ای در سراسر دوره خود را از مطالعه داشته باشد.

  هزینه های درآمد این درجه متفاوت است بسته به عوامل مانند که در آن دانش آموز به مطالعه، طول برنامه و زندگی ترتیبات انتخاب می کند. دانش آموزان آینده نگر باید تحقیقات خود را برای انتخاب یک برنامه ای است که به بهترین وجه مناسب نیازهای خود.

  نمونه کارها تکمیل و تجربه در طراحی برای تولید واقعی: پس از اتمام برنامه طراحی صحنه و لباس، افراد ممکن است اقلام مهم ترین مورد نیاز برای ورود به عرصه داشته باشد. گام بعدی ممکن است به شرایط کارآموزی با یک تئاتر برای به دست آوردن تجربه در خارج از محیط مدرسه. دانش آموختگان نیز ممکن است مشاغل پیدا به عنوان دستیاران کمد لباس، و یا آنها ممکن است به عنوان طراحان صحنه و لباس در سطح تئاتر جامعه کار می کنند. به عنوان آنها همچنان به کسب تجربه، فارغ التحصیلان به احتمال زیاد به تولیدات بزرگتر حرکت می کند.

  فرصت های زیادی برای مطالعه طراحی صحنه و لباس در سراسر جهان وجود دارد. از آنجا که این دوره از مطالعه بسیار دست در است، دانش آموزان به احتمال زیاد حضور بسیاری از کلاس های خود را در محوطه دانشگاه. با این حال، آنها ممکن است دریابید که آنها می تواند برخی از نیازهای خود را از طریق ترکیبی از کلاس درس و مطالعه آنلاین دیدار خواهد کرد. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.