Keystone logo

45 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی طراحی صنعتی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی صنعتی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (45)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات طراحی طراحی صنعتی

  افراد علاقه مند در ترکیب تکنولوژی و هنرهای تجسمی با هم به دنبال شغلی پاداش در صنعت علم باید در نظر درآمد کارشناسی در طراحی صنعتی. دانش آموزان کسب مدرک در این زمینه خواهد طراحی خود، استراتژی های بصری، و مهارت های مهندسی برای شکل دادن به چهره دنیا را از طریق نوآوری و طراحی استفاده کنید.

  کارشناسی در طراحی صنعتی چیست؟ این برنامه دانش آموزان فراهم می کند با یک پایه علمی قوی در طراحی و مهندسی ترم. دانش آموزان یاد می گیرند برای ایجاد سیستم، برنامه ها، و دیگر کالا و خدمات ملموس. این محصولات به در بخش های کسب و کار، مصرف کننده، زیست محیطی پزشکی حمل و نقل، و مورد استفاده قرار گیرد. علاوه بر این به کار نسبت به افزایش عملکرد، طراحی، و برنامه های کاربردی فن آوری از محصولات، دانش آموزان با یک نمونه کارها قوی است که برجسته دستاوردها و مهارت های خود را فارغ التحصیل خواهد شد.

  این برنامه برای دانش آموزانی که می خواهند برای پیشبرد اهداف حرفه ای خود را در حالی که یادگیری را برای توسعه مهارت های طراحی خود را برای استفاده های عملی در زمینه سودمند است. دانش آموزان نیز به استفاده از ابزار های مختلف طراحی، روش، و نرم افزار برای ایجاد، افزایش، و محصولات خود را به پاسخگویی به نیازهای مصرف کنندگان و کارفرمایان به طور یکسان یاد بگیرند.

  موسسات در سراسر جهان ارائه طیف گسترده ای از مسیرهای آموزشی برای دانش آموزان طراحی صنعتی بالقوه است. بنابراین، هزینه ها و هزینه های مرتبط با این انتخاب درجه تا حد زیادی متفاوت است. این مهم است که برای افراد به قبل از ارتکاب به هر مدرسه خاص تحقیق گزینه های خود را و هزینه های مرتبط.

  پس از دریافت لیسانس خود، دانش آموزان در انواع صنایع بسیار استخدام می باشد. فارغ التحصیلان یک درک روشن و عمیق از نحوه استفاده از علم، هنرهای تجسمی، و فن آوری برای دریافت قرار گرفتن در معرض فرصت های شغلی بیشتر پاداش، پرداخت بالاتر، و پرکار در زمینه طراحی صنعتی داشته باشد.

  صنعت طراحی صنعتی به شدت رقابتی است. هر کسی علاقه مند در به دنبال یک حرفه ای در زمینه باید همه گزینه های آموزشی را به دقت بررسی خواهد کرد. بسیاری از موسسات ارائه کلاس های آنلاین انعطاف پذیر و نرخ شهریه مقرون به صرفه به آن را آسان تر برای دانش آموزان به کسب درجه خود، بهبود اعتبار خود را، و بازار. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.