Keystone logo
مستقیماً با مدارس تماس بگیرید - مقایسه کنید 9 درجه های کارشناسی که در طراحی ظاهر 2023

9 کارشناسی برنامه ها که در طراحی ظاهر 2023

بررسی اجمالی

داشتن مدرک کارشناسی به موفقیت در بازار امروز مهم تبدیل شده است. بلند رفته اند روز از قادر بودن به حفظ موقعیت با کیفیت تنها با دیپلم دبیرستان. بسیاری از مشاغل در حال حاضر نیاز به مدرک کارشناسی را به عنوان حداقل مورد نیاز. اگر شما تمایل به حفظ موقعیت کیفیت و یا پیش در زندگی حرفه ای خود را، مدرک کارشناسی سرمایه گذاری کلیدی است.

ممکن است برخی از این سوال، درخواست به طور خلاصه، در رشته یک ظاهر طراحی شده در دو مفهوم اصلی تمرکز "کارشناسی در یک ظاهر طراحی شده چیست؟": ​​مد و تصویر. این برنامه را آموزش می دهد افراد در چگونه به درستی تجزیه و تحلیل و تفسیر مارک های مد، و همچنین چگونه برای پیش بینی روند immerging. در پایان این دوره، فارغ التحصیلان قادر به تجزیه و تحلیل و تفسیر یک نام تجاری برای توسعه سبک گرم که مکمل با نام تجاری در حالی که ماندن سازگار با روند مد در حال ظهور.

کارشناسی در یک ظاهر طراحی شده درجه بسیار متنوع است که می تواند افراد را در چندین سطح بهره مند است.با توجه به دامنه وسیعی از درجه، افراد به دست آوردن درک درستی از مفاهیم مد و روش ها است که می توان به چند شغل در داخل و خارج از صنعت parlayed.

درجه یک ظاهر طراحی شده یک هزینه مجموعه در سراسر هیئت مدیره ندارد. قیمت ها متفاوت است بسته به عوامل خاصی، مانند مکان، هزینه های مدرسه متوسط ​​و استفاده از مطالعه.

یک فرد با مدرک لیسانس در یک ظاهر طراحی شده است که تعدادی از گزینه های در صنعت مد. در واقع می توان در ظرفیت های مختلف برای یک مجله مد در یک خانه طراحی کار می شود و یا دست. دیگران نیز ممکن است به سود بجوید مهارت های خود را در موقعیت های مدیریت خرده فروشی و یا راه های دیگر فروش را انتخاب کنید. با گزینه های مختلف موجود، فارغ التحصیلان می توانند بهترین جا برای مجموعه مهارت خاص خود را پیدا کنید.

اگر شما را دوست دارم مد و شور و شوق برای ماندن تا تاریخ را با روند فعلی، سپس لیسانس در یک ظاهر طراحی شده می تواند انتخاب مناسبی برای شما.با جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب سرب بیشتر در مورد گزینه های خود را بدانید.

اطلاعات بیشتر

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مد
 • طراحی ظاهر
رشته های تحصیلی
 • مد (9)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه