Keystone logo

66 کارشناسی برنامه ها که در طراحی محصول 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی محصول
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (66)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در طراحی محصول

  مدرک کارشناسی مدرک کارشناسی در دسترس در بسیاری از مطالعه در هنر و یا علم لیبرال مناطق است. این درجه باز کردن درب به طیف گسترده ای از مشاغل. آنها همچنین کمک به دانش آموزان خواندن، نوشتن، و مهارت های تفکر انتقادی توسعه. سود مدرک کارشناسی انتخابی آموزش عالی هوشمند در کشور در سراسر جهان است. درجه است به طور کلی به خوبی مورد احترام و به رسمیت شناخته شده در تعدادی از زمینه های مختلف.

  کسانی که به دنبال پاسخ به این سوال، چه کارشناسی در طراحی محصول است، ابتدا باید زمینه های علمی گسترده ای از طراحی را درک کنید. کارشناسی در طراحی است که اغلب به عنوان همتای به کارشناسی هنرهای زیبا دیده می شود. درجه بر آموزش عملی و ارگونومی دانش آموزان بیش از زیبایی شناسی متمرکز شده است. کارشناسی در طراحی محصول یک زیر مجموعه از این رشته دانشگاهی که در طراحی از اقلام روزمره برای تنظیمات مختلف، از جمله خانه ها، ادارات، و اتومبیل های کنسانتره می باشد.

  کارشناسی در طراحی محصول اجازه می دهد تا دانش آموزان به سنگ تیز کردن هر دو احساسات هنری خود را و مهارت های قابل عرضه در بازار خود را. گرفتن یک کار طراحی محصولات اجازه می دهد تا یک معامله خوب از آزادی به تولید طرح های شخصی است. در همان زمان، حرفه ای لذت بردن از چالش تضمین این که مردم واقعی اغلب می تواند با استفاده از این طرح.

  هزینه مدرک کارشناسی متفاوت است بسته به موسسه شما انتخاب می کنید برای حضور در. دوره به طور متوسط ​​از مطالعه سه تا چهار سال است.

  شرکت در سراسر جهان استخدام افراد با مدرک لیسانس در طراحی محصول. هر کسب و کار است که تولید محصولات نیاز به یک طراح برای کمک به ایده های محصول واقعیت تبدیل شده است. می مشاغل موجود در انواع زمینه های مختلف وجود دارد، بنابراین فارغ التحصیلان بسیاری از آزادی به دنبال منافع خود را در ارگونومی، پیشرفت های تکنولوژیکی، هنر، و زیبایی شناسی.

  تعدادی از موسسات در سراسر جهان ارائه مدرک لیسانس در طراحی محصول به عنوان یک برنامه آنلاین و یا در قالب سنتی تر.مطالعه آنلاین می تواند راه ایده آل برای شرکت در کالج از انتخاب شما بدون در نظر گرفتن که در آن زندگی می کنید. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.