BACHELORSTUDIES

‏ ببینید دوره های کارشناسی را طراحی محصول در فرانسه 2020/2021‏

مدرک کارشناسی مدرک کارشناسی چهار ساله است و استاندارد برای آموزش عالی در طول بیشتر از جهان است. درجه کارشناسی را می توان در دانشگاه های دولتی به دست آورده، در دانشگاه های خصوصی، در کالج جامعه و از طریق دانشگاه آنلاین.

برنامه های تحصیلی طراحی محصول می تواند به دانشجویان آموزش دهد تا محصولات مفید و مرتبط را متناسب با تقاضا و خواسته مشتریان بسازند. دانشجویان می توانند دانش مورد نیاز برای تولید محصولات مبتکرانه، جذاب و هنرمندانه ای که مناسب تقاضای بازار است را کسب نمایند.

فرانسه در حال حاضر در میان 20 بهترین کشورهای اجرای برنامه در نظر اقتصاد با توجه به نتایج گرا یادگیری آموزش عالی عالی. بسیاری از دوره های در دانشگاه ها در زبان فرانسه ارائه شده است. فرانسه 60 عمومی و 100 دانشگاه های خصوصی.

‏ رشته های کارشناسی بیشترین مرور بر را طراحی محصول در فرانسه 2020/2021‏

2نتایج درطراحی محصول, فرانسه Filter

کارشناسی طراحی متصل

LISAA Paris
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این دوره آموزش طراحان که قادر به طراحی اشیاء و یا فضاهای به، در همان زمان، اعمال فن آوری آنها را قادر به به یکدیگر و یا به یک سرویس متصل هستند. قدرت این دوره نوآوری در رویکرد ...

اطلاعات بیشتر

کارشناسی معماری داخلی و طراحی محصول

LISAA Paris
کارشناسی
<
تمام وقت
<
3&nbsp;-&nbsp;4 سال ها
انگلیسی
پردیس دانشگاهی

این دوره دانش آموزان آماده برای تبدیل شدن به متخصصان در مبلمان و طراحی شی، از طراحی فضاهای داخلی، به مرحله طراحی، ایجاد فضاهای فرهنگی، محیط و فضاهای شهری. ...

اطلاعات بیشتر