Keystone logo

131 کارشناسی برنامه ها که در مد طراحی مد 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مد
 • طراحی مد
رشته های تحصیلی
 • مد (131)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مد طراحی مد

  کارشناسی در طراحی مد چیست؟ این درجه مدرن همه کاره می تواند کلید حرفه ای هیجان انگیز در مد و پوشاک کسب و کار. اگر شما با الگوهای خلاق و طرح های لباس مجذوب، این برنامه می تواند به شما ابزار شما نیاز دارید که به دنبال اشتغال در صنعت را.

  کارشناسی در طراحی مد به سه سال یا چهار سال تحصیل در مقطع لیسانس است که به دانش آموزان آموزش جامد در تحولات اخیر از صنعت مد است. این یک انتخاب محبوب برای بسیاری از افرادی که می خواهید برای ایده گرفتن مد خود را از مفاهیم اصلی به یک رابط پر سود با مصرف کنندگان است. برنامه های در طراحی مد شامل آموزش فشرده در تصویر مد، patternmaking، طراحی فنی، ساخت و ساز پوشاک، طراحی به کمک کامپیوتر، و آخرین نرم افزار مورد استفاده در صنعت. درجه نیز ارائه می دهد منابع در کارآفرینی و توسعه محصول حرفه ای است.

  مزایای زیادی به مصرف یک دوره کارشناسی در طراحی مد وجود دارد. اگر چه بسیاری از طراحان لباس استعداد طبیعی بزرگ، هیچ جایگزینی برای یادگیری جزئیات یک صنعت مدرن به سرعت در حال حرکت وجود دارد. مهارت های عمومی و مهارت های فرایند از زمین تا برای افزایش انعطاف پذیری و استخدام ساخته شده است.

  هزینه کارشناسی در طراحی مد در سراسر برنامه ها و کشورهای مختلف متفاوت است. تماس با مدارس شما در علاقه مند به پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های کمک های مالی و کمک درسی.

  پس از اتمام کارشناسی در طراحی مد، فارغ التحصیلان می توانند به انواع بسیار متنوعی از مشاغل هیجان انگیز و پر سود در تمام نقاط صنعت مد بروید. بسیاری از فارغ التحصیلان برنامه پیدا کردن فرصتهای شغلی در زمینه طراحی مد به عنوان طراحان های trendsetting، مدیران در کسب و کار پوشاک، معلمان طراحی، متخصصان نساجی و دیگر مشاغل حرفه ای معتبر. مد درست رو به رشد و در حال تغییر است.شما می توانید در بالای آخرین نوآوری در رشته طراحی بماند.

  به دنبال یک کارشناسی در طراحی مد می تواند اولین گام در زندگی حرفه ای مد بسیار موفق. برای اطلاعات بیشتر، شروع به کاوش در وب سایت ما امروز. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.