Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در طراحی مهندسی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مهندسی
 • طراحی مهندسی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (14)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در طراحی مهندسی

  دانش آموزان آینده نگر که با توجه به یک حرفه ای در طراحی و مهندسی به احتمال زیاد باید زمینه قوی در ریاضیات و علوم و علاقه شدیدی را در فن آوری است. مهندسی یک میدان گسترده است، تهیه دانش آموزان این فرصت را به حرکت در بسیاری از جهات مختلف در حرفه خود.

  کارشناسی در طراحی مهندسی چیست؟ این برنامه درجه بعد از دبیرستان که دانش آموزان را فراهم می کند با یک پایه جامد در طراحی، تولید، فن آوری و توسعه محصول است. دانش آموزان به دنبال یک مدرک طراحی و مهندسی ممکن است علاقه مند در آینده با محصولات جدید است. اکثر افراد خلاق که لذت بردن از حل مسئله است. در حرفه خود، آنها را طرح خود را از طریق کار با نمونه های اولیه قبل از فرایند تولید آغاز می شود عیب یابی. آنها همچنین ممکن است در رابطه با تهیه پیش نویس مهندسان و دیگران خواهد شد که طرح خود را به محصولات به طور کامل متوجه ترجمه کار می کنند.

  کسب یک مدرک طراحی مهندسی دانش آموز با یک بنیان قوی در هر دو جنبه نظری و عملی طراحی مهندسی را فراهم می کند. دانش آموزان اغلب یادگیری آنچه در آن طول می کشد به تولید یک محصول جدید از مرحله تجسم اولیه به تولید نهایی می باشند. آنها می توانند یاد بگیرند حل مشکل مهارت و چگونه به تعامل با دیگر اعضای تیم.

  هزینه های اخذ این مدرک بسته بر مدرسه، طول برنامه و زندگی ترتیبات. اخذ مدرک کارشناسی به طور معمول چهار سال با برخی از دانشگاه ها ارائه گزینه پنجمین سال طول می کشد. تحقیق دقیق را تضمین خواهد کرد انتخاب یک برنامه ای است که به بهترین وجه مناسب دانش آموز.

  تعدادی از فرصت های شغلی برای فارغ التحصیلان با درجه طراحی و مهندسی وجود دارد. دانش آموزان ممکن است به عنوان مهندسان طراحی محصول در زمینه های تولید، بیوتکنولوژی، بازی های ویدئویی، مهندسی محیط زیست و یا حتی مهندسی هوا فضا کار می کنند.برخی از رشته های دیگر که ممکن است به فارغ التحصیلان درخواست تجدید نظر هستند مهندسی سیستم های انسانی و مهندسی صدا. نقش یک مهندس طراحی یک جزء خلاق است که به بسیاری از فارغ التحصیلان احساس افزایش رضایت شغلی.

  دانش آموزان آینده نگر باید گزینه در سراسر جهان برای به دست آوردن این مدرک. علاوه بر این، آنها ممکن است دریابید که آنها می تواند بخشی یا احتمالا همه از کلاس خود را آنلاین را. آموزش از راه دور ارائه می دهد مزایای استفاده از هزینه های پایین تر و انعطاف پذیری. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.