$close

فیلترها

مشاهده نتایج

‏ ملاحظه کنید ‏ دوره کارشناسی را طراحی نمایشگاه

دانش آموزان تمایل به کار در موزه ها، گالری و یا با شرکت های طراحی ممکن را انتخاب کنید به مطالعه طراحی نمایشگاه. این دوره از مطالعه دانش آموزان ارائه می دهد فرصتی برای یادگیری اجزای تاسیسات نمایشگاه موفق، همراه با یک پایه… اطلاعات بیشتر

دانش آموزان تمایل به کار در موزه ها، گالری و یا با شرکت های طراحی ممکن را انتخاب کنید به مطالعه طراحی نمایشگاه. این دوره از مطالعه دانش آموزان ارائه می دهد فرصتی برای یادگیری اجزای تاسیسات نمایشگاه موفق، همراه با یک پایه در مناطق دیگر مانند حفاظت و موزه آموزش و پرورش.

شما ممکن است بپرسید: چه مدرک لیسانس در نمایشگاه طراحی است؟ کارشناسی در نمایشگاه طراحی یک مدرک دانشگاهی فراهم می کند که دانش آموزان با مهارت به راه اندازی نمایشگاه در انواع تنظیمات، که تشویق تعامل و یا واکنش های احساسی و یا فکری به موقع است. به طور فزاینده، این برنامه ترکیب تکنولوژی 3D به منظور مدل سازی یک نمایشگاه. دانش آموزان درک شرکت از اصول طراحی صنعتی به دست آوردن، همراه با درک درستی از فضا و استفاده از آن است.

دانش آموزان آینده نگر انتخاب به دنبال این دوره از مطالعه می تواند مهارت های که قابل انتقال در سراسر تنوع از گزینه های حرفه ای هستند یاد بگیرند.آنها می توانند مهارت های طراحی مهم به دست آوردن، یادگیری به دستکاری طرح با استفاده از تکنولوژی و مهارت های کسب و کار مهم را یاد بگیرند. آنها همچنین می توانند مهارت در استفاده از ابزار ساخت و ساز تبدیل و آنها جنبه حیاتی از نور را یاد بگیرند.

هزینه های مرتبط با گرفتن این مدرک خواهد بسته به یک میزبان از عوامل، از جمله انتخاب دانش آموز از مؤسسه دیگر متفاوت است. توصیه می شود که دانش آموزان گزینه های خود را تحقیق و برنامه ای است که به بهترین وجه مناسب منافع و نیازهای خود را انتخاب کنید.

دانش آموختگان از برنامه طراحی نمایشگاه به احتمال زیاد زمین مواضع ورود به سطح در انواع تنظیمات از قبیل: موزه ها، گالری ها، مراکز، استودیوهای فیلم، پارک های صنعتی، پارک، و نشان می دهد تجارت. این مسیر شغلی خواهد به افرادی که خلاق هستند درخواست تجدید نظر، اما همچنین می تواند ابزار ساخت و ساز مانند دریل و اره استفاده کنید. فارغ التحصیل نیز نیاز به یادگیری مهارت های کسب و کار به تعامل با دیگران در این صنعت.

دانش آموزان آینده نگر که مایل به پیگیری این درجه خواهد انتخاب های بسیاری در سراسر جهان پیدا کنید. با توجه به دست در جنبه از این آموزش، در حال حاضر گزینه های درجه بدون که ارائه می شوند کاملا آنلاین وجود دارد. با این حال، دانش آموز ممکن است قادر به برآورده برخی از الزامات عمومی با ترکیب در کلاس درس کار با آموزش از راه دور. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.

اطلاعات محدود
سایز گزینه‌ها در این رشته تحصیلی: 
$format_list_bulleted فیلترها
دسته بندی براساس:
توصیه‌شده آخرین سمت
Zhejiang Wanli University
نینگبو, چین

برخی از چشم‌اندازهای شغلی لیسانس اقتصاد و مدیریت نمایشگاهی عبارتند از مدیر برند، مدیر برند، مدیر حساب، مدیر بازاریابی برند، مدیر مدیریت طراحی، مدیر روابط عمومی رسانه، مدیر باز ... +

برخی از چشم‌اندازهای شغلی لیسانس اقتصاد و مدیریت نمایشگاهی عبارتند از مدیر برند، مدیر برند، مدیر حساب، مدیر بازاریابی برند، مدیر مدیریت طراحی، مدیر روابط عمومی رسانه، مدیر بازاریابی دیجیتال و غیره. -
کارشناسی
تمام وقت
4 سال ها
انگلیسی
سپتامبر 2023
31 می 2023
پردیس دانشگاهی