Keystone logo

3 کارشناسی برنامه ها که در طراحی نور 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی نور
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (3)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در طراحی نور

  درجه 'بازدید کنندگان کارشناسی مسیر کارشناسی از مطالعه است که به طور کلی سه تا پنج سال طول می کشد تا کامل است. این درجه فارغ التحصیلان برای مشاغل و یا تحصیلات تکمیلی در رشته انتخابی خود را آماده.

  کارشناسی در طراحی روشنایی چیست؟ طراحی روشنایی تمرکز برنامه ای است که دانش آموزان مهارت های مورد نیاز برای موفقیت آماده و اجرای پروژه های نورپردازی تئاتر، تولید فیلم و یا دیگر حوادث مبتنی بر ارائه می آموزد. برنامه درسی شامل تاکید سنگین در مهارت های فنی و دانش آموزان چگونه چراغ کار برای ایجاد اثرات مختلف بصری یاد بگیرند. در این مفهوم، طبقات درگیر در برنامه طراحی روشنایی نیز یک دانش آموز 'بازدید کنندگان خلاقیت و چشم های هنری با سنگ تیز کردن.

  دانشآموزانی که با موفقیت یک برنامه طراحی روشنایی به نفع یک درجه که ویترین طیف گسترده ای از مهارت های فنی و استعدادهای.این مسیر از مطالعه شامل درجه بالایی از دست پیچیده یادگیری، که از آن دانش آموزان به دست آوردن تجربه ارزشمند.

  کارشناسی در طراحی روشنایی در هزینه بسته به مدرسه متفاوت است. برخی از کشورها تمایل به تحصیل گران تر از دیگران، و یک مدرسه 'اندازه اغلب نیز یک عامل در تعیین هزینه های آن. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد برنامه 'بازدید کنندگان شهریه، از مدرسه ' پذیرش دفتر است.

  کارشناسی 'درجه در این زمینه درب به بسیاری از مسیرهای شغلی پاداش باز می شود. کارفرمایان اغلب توسط طیف گسترده ای از تجربه عملی این دانشجویان از طریق مطالعات خود را به دست آورد را تحت تاثیر قرار. فارغ التحصیلان می توانند در رفتن به دنبال حرفه به عنوان تکنسین های تئاتر، برق، مدیران صحنه و طراحان نورپردازی. برخی از فارغ التحصیلان که نمی خواهید کار به طور مستقیم با طراحی روشنایی حرفه ای نیز می تواند فرصت های شغلی به عنوان استادان طراحی روشنایی دنبال، تبدیل شدن به نسل بعدی محققان در این زمینه است.

  در پایان، روشنایی طراحی بسیار به عنوان یک مسیر از مطالعه توصیه. دانش آموزانی که مایل به کسب اطلاعات بیشتر در تشویق به دنبال کردن برنامه هایی که به آنها تجدید نظر، و بانک اطلاعاتی ما یک محل عالی برای شروع است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.