Keystone logo

27 کارشناسی برنامه ها که در طراحی پارچه 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات طراحی
 • طراحی پارچه
رشته های تحصیلی
 • مطالعات طراحی (27)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در طراحی پارچه

  مدرک کارشناسی حرفه ای ها را به خود مشغول می کند تا خود را در زمینه های خود آگاه کنند. درجه نشان دهنده تعهد به یک میدان و توانایی کار تحت فشار است.

  مدرک کارشناسی در طراحی نساجی چیست؟ طراحی نساجی تمام طرح های طراحی شده با پارچه را پوشش می دهد. این شامل بیشتر کار تجاری برای مد، موکت، اثاثه یا لوازم داخلی و همچنین دستباف، کارهای صنعتی در امتداد خطوط بافندگی و بافندگی است. برنامه های طراحی نساجی به دلیل طیف گسترده ای از کارهایی که در این زمینه در دسترس است، متمرکز می شوند. تئوری رنگ و نظریه طراحی بعضی از رایج ترین دوره های آموزشی هستند. مشخص کردن فیلد یک لیست برنامه های بالقوه را کاهش می دهد، بنابراین کلید انتخاب یک دانشگاه مناسب است.

  بسیاری از مشاغل در منسوجات به شدت تجاری هستند، بنابراین مهارت های حسابداری اساسی در اکثر برنامه های طراحی نساجی پوشش داده می شود، که در اکثر مشاغل تجاری مفید است. برنامه های دیجیتالی مانند CAD برای طراحی پارچه های ساده تر، همراه با روش های سنتی طراحی دست و طراحی نقاشی آموزش داده می شود. دانش آموزان همچنین می توانند نحوه ایجاد الگوهای از ابتدا یاد بگیرند.

  مقاطع طراحی نساجی هیچ هزینه ای ندارند. هزینه تحصیل توسط محل تحصیل و سایر عوامل تعیین می شود. لیسانس برای اکثر دانش آموزان نیاز به سه یا چهار سال دارد، بنابر این محاسبه کنید.

  لیسانس در طراحی نساجی فارغ التحصیلان را برای مشاغل در صنایع مختلف تجاری و مدرن آماده می کند. طراحان نساجی می توانند مسئولیت تولید نساجی، مدیریت الگو، رنگ و مواد مورد استفاده برای منسوجات باشند. طراحان نیز در زمینه فنی بیشتر در برنامه نویسی و طرح بندی نساجی از طریق نرم افزار کار می کنند. تولید نساجی دست ساز توسط دست، موقعیتی در برخی از کسب و کارهای کوچک است.

  شما می توانید مدرک لیسانس در طراحی نساجی از دانشگاه های مختلف در سراسر جهان که آن را ارائه می دهند. اگر یک برنامه بسته بندی شده دارید، به درجه ای که به صورت آنلاین درآمد کسب کنید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.