Keystone logo

16 کارشناسی برنامه ها که در طراحی پایدار 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات پایدار
 • طراحی پایدار
رشته های تحصیلی
 • مطالعات پایدار (16)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در طراحی پایدار

  دانش آموزانی که می خواهند برنامه درسی عمومی و برنامه های آموزش عمومی را در یک منطقه تخصصی متعهد کنند، می توانند با کسب مدرک کارشناسی به انجام برسانند. این دوره به طور معمول حدود چهار سال طول می کشد تا فارغ التحصیلان را برای ادامه تحصیل در رشته های تحصیل خود ادامه دهد و یا به تحصیلات عالی ادامه دهند.

  مدرک لیسانس در طراحی پایدار چیست؟ یک لیسانس در طراحی پایدار یک برنامه درجه است که به دانش آموزان را چگونه طراحی، برنامه ریزی و ساختن با آگاهی محیطی می آموزد. برنامه ها ممکن است تمرکزاتی مانند طراحی شهری، محوطه سازی، معماری یا توسعه جهانی ارائه دهند. برنامه درسی به احتمال زیاد شامل کلاس هایی می شود که شامل موضوعاتی نظیر سیستم های پایدار غذایی، انرژی مسئول، پایدار سازی اکوسیستم ها و مواد برای پایداری است.

  هرچند این مفاهیم فقط برای دانشجویانی که به دنیای طراحی وارد می شوند، مفید نیستند. این درجه همچنین می تواند مهارت های عملی مانند توانایی طراحی، مدیریت پروژه، و بهره وری را که برای فرصت های دیگر قابل استفاده است، می دهد.

  هزینه حضور در لیسانس در برنامه طراحی پایدار به عوامل مانند مدرسه ای که در آن ثبت نام کرده اید و موقعیت جغرافیایی آن بستگی دارد. برای گزارش هزینه های عمیق، باید با مشاغل پذیرش در مدرسه ای که می خواهید حضور پیدا کنید، با اطمینان از کمک های مالی و فرصت های تحصیلی بپرسید.

  فرصت های شغلی برای کارشناسی در فارغ التحصیلان طراحی پایدار احتمالا شامل بسیاری از موقعیت ها در بخش هایی از قبیل برنامه ریزی شهری، توسعه املاک و مستغلات و توسعه بین المللی است. برخی از موقعیتهایی که ممکن است واجد شرایط باشند عبارتند از: هماهنگ کننده پایداری، طراح محیط زیست و مدیر منابع انکشافی. شما همچنین می توانید به عنوان یک مشاور مستقل پایداری برای شرکت هایی که به دنبال دیدگاه بیرونی در مورد مسائل زیست محیطی هستند عمل کنید.

  اگر شما در مورد محیط زیست علاقه مند هستید و می خواهید یک لیسانس در طراحی پایدار کسب کنید، پیدا کردن مدرسه مناسب باید قدم بعدی در سفر آموزشی شما باشد. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.