Keystone logo

180 کارشناسی برنامه ها که در عدالت کیفری 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات حقوقی
  • عدالت کیفری
رشته های تحصیلی
  • مطالعات حقوقی (180)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در عدالت کیفری

سود کارشناسی در عدالت کیفری یک فرصت بسیار عالی برای دانش آموزان برای به دست آوردن یک پایه محکم در نظام عدالت کیفری است. افراد مهارت است که اجازه می دهد آنها را به مرحله بعد در حرفه خود یاد بگیرند.

کارشناسی در عدالت کیفری چیست؟ در رشته عدالت کیفری ترکیبی از مطالعه سنتی جرم شناسی و رفتار مجرمانه با مهارت های مدرن و عملی مانند پزشکی قانونی، نقشه برداری جرم و گزارش نوشتن. این دانش آموزان با دانش ضروری برای موفقیت، مانند درک امنیتی، جرایم مجازی، مدیریت، مراقبت های بهداشتی نهادی و خدمات انسانی مجهز. مطالعات بر روی مهارت های در حال توسعه برای تبدیل شدن به یک رهبر موثر با تمرکز بر روند فعلی که زمینه عدالت کیفری را تحت تاثیر قرار تمرکز می کنند. شرکت کنندگان در برنامه نیز در مورد سیستم دادرسی ویژه نوجوانان، اخلاق، روش های پلیس، قانون، امور مالی، تنوع و دولت سیاست یاد بگیرند.

دلایل فراوان که چرا افراد را انتخاب کنید به کسب مدرک لیسانس در عدالت کیفری وجود دارد.به عنوان مثال، برنامه آموزد انواع مهارت های طراحی شده برای ارائه تکنیک های مدرن و روز مفید است. دانش آموزان می توانند پیش بینی کاوش روند محاکمه، تجزیه و تحلیل آماری، روش تحقیق و امنیت مرزی.

هزینه برنامه بسته به مؤسسه دیگر متفاوت است، و درجه معمولا بین سه تا چهار سال طول می کشد تا کامل است. افراد باید به طور کامل مدارس پژوهش مطمئن شوید که برنامه متناسب با اهداف خود.

مسیرهای شغلی متعددی برای فارغ التحصیلان این برنامه وجود دارد. آنها ممکن است خود را در تقاضا برای مشاغل طور فزاینده ای رقابتی در امنیت میهن، امنیت عمومی، اصلاحات و اجرای قانون را پیدا کنید. فرصت های دیگر عبارتند از مشاغل در پاسخ اضطراری، کارهای موردی، مشاوره، مدیریت، مشروط شدن و آزادی مشروط. دانش آموزان بینش به حل مسائل عدالت کیفری مدرن، مانند پیری جمعیت اهل بیت و رشد چشمگیر در تعداد زندانیان، با تمرکز بر روی یک سیستم اختصاص داده شده از اخلاق توسعه.

بسیاری از فرصت های بین المللی برای برنامه از یک آرایه وسیعی از دانشگاه وجود دارد. کلاس های آنلاین هستند یک گزینه ایده آل برای افرادی که در مناطق دور افتاده در سراسر جهان زندگی می کنند. جایگزین مبتنی بر وب تهیه کردن به دانش آموزانی که نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.