Keystone logo

20 کارشناسی برنامه ها که در علم اطلاعات 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات علوم انسانی
 • علوم بایگانی
 • علم اطلاعات
رشته های تحصیلی
 • مطالعات علوم انسانی (20)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در علم اطلاعات

  کارشناسی برنامه درجه چهار سال با کالج ها و دانشگاه ارائه شده در سراسر جهان است. دانش آموزان را انتخاب کنید که برای به دست آوردن مدرک کارشناسی ممکن است خود را در مسیر به یک حرفه ای با ارزش با پرداخت بهتر و فرصت های حرفه ای بیشتر پیدا کردن.

  مدرک لیسانس در علوم داده چیست؟ این برنامه درجه دانشجویان به کار در زمینه های مختلف، به عنوان علم اطلاعات در سراسر جهان مورد نیاز است برای کمک به ایجاد جریان دانش و اطلاعات برای یادگیری آسانتر از، دسترسی، و استفاده کنید. پژوهشگران طبقات در کامپیوتر و برنامه نویسی ریاضی، تحلیل داده ها، سیستم های پایگاه داده، مهندسی نرم افزار، ارتباطات دیجیتال، و هوش مصنوعی برای کمک به آنها مهارت های خود و دانش ساخت به طوری که آنها می توانید یک حرفه ای واجد شرایط پس از فارغ التحصیلی پیدا

  سود مدرک لیسانس در علوم داده ها می تواند برای دانش آموزان مفید به عنوان آن را فراهم آشنایی از IT اصول، تجزیه و تحلیل داده ها، و ایجاد شبکه و امنیت که شرکت کنندگان در برنامه نیاز دارید، در حالی که همچنین به آنها این فرصت تا دانش خود را تحت هدایت مربیان با تجربه و معلمان.

  هزینه به ادامه تحصیل در مقطع لیسانس در رشته علوم داده ها ممکن است برای هر دانش آموز متفاوت است، به عنوان هزینه نهایی می تواند بر روی انواع مختلفی از عوامل بستگی دارد. کسانی که علاقه مند به کسب درآمد این درجه باید مدارس آینده نگر خود تماس بگیرید و برای نرخ شهریه فعلی و دیگر اطلاعات مالی مربوط بپرسید.

  دانشمندان که کسب مدرک لیسانس در علوم داده اغلب فارغ التحصیل در زمینه های فن آوری اطلاعات، محیط های پایگاه داده، توسعه وب، و نوشتن بسیار مجرب فنی. برای فارغ التحصیلان، این مهارت ها می تواند به یک کار به عنوان یک دانشمند داده را ترجمه کنید.دانشمندان داده برای گرفتن حقایق، آمار، و شماره و تبدیل آنها به اطلاعات ارزشمند و قابل فهم برای کسب و کار برای کمک به نفوذ راه یک شرکت اجرا می شود و یا چگونه آنها رسیدن به مشتریان می باشد. دانشمندان داده ها در نزدیک به هر خیابان از جهان صنعتی مورد نیاز، از تجزیه و تحلیل ترافیک ورزش و سیاست به رسانه های اجتماعی.

  از آنجا که بسیاری از مدارس آنلاین و یا پاره وقت کلاس ها، دانش آموزان می توانند مدرک خود را در راه است که برای آنها مناسب و زندگی در حال حاضر مشغول خود را مختل نمی کند به دست آورند. اگر شما می خواهم برای شروع کسب درآمد مدرک لیسانس خود را امروز، به سادگی برای برنامه خود را در زیر جستجو و تماس مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه از انتخاب خود را با پر کردن فرم بخوره.