Keystone logo

53 کارشناسی برنامه ها که در علم مواد 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات مهندسی
 • علم مواد
رشته های تحصیلی
 • مطالعات مهندسی (53)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در علم مواد

  برنامه های کارشناسی توسط کالج ها و دانشگاه ها در سراسر جهان ارائه می شود. دانش آموزان از طریق برنامه های دوره های کارشناسی پیشرفت می کنند و از مهارت هایی که در دوره های قبلی یاد گرفته اند، پیشرفت می کنند. فارغ التحصیلان ممکن است از مدارک خود برای دستیابی به اشتغال استفاده کنند یا تحصیلات اضافی را دنبال کنند.

  شما ممکن است اینجا هستید زیرا شما تعجب کرده اید، یک لیسانس در علوم مواد چیست؟ دانش آموزانی که در برنامه های علوم مواد ثبت نام می کنند در مورد ساختار عناصر و ترکیبات مختلف یاد می گیرند. آنها موضوعاتی مانند باندینگ، کریستالوگرافی و سنتز را مطالعه می کنند و یاد می گیرند که چگونه مفاهیم مانند ترمودینامیک و سینتیک بر خصوصیات ماده تاثیر می گذارد. آنها معمولا در شرایط آزمایشگاهی برای آزمایش خواص مانند مقاومت کششی، سختی، ورق و مقاومت در برابر خوردگی صرف می کنند. بعضی از کارها با مواد در حال ظهور برای ارزیابی برنامه های کاربردی بالقوه.

  با استفاده از آموزش جامع در علوم مواد، دانش آموزان مهارت های حل مسئله، فن آوری اطلاعات و ارتباطات را توسعه می دهند. این بنیاد غنی از درک فارغ التحصیلان از منابع طبیعی جهان و تشویق یادگیری مادام العمر است.

  با استفاده از اطلاعات ارائه شده توسط موسسه ارائه شده، می توانید هزینه یک لیسانس در علوم مواد را محاسبه کنید. هزینه ها ممکن است از یک سال به سال دیگر متفاوت باشد، بنابراین مطمئن شوید که هنگام برنامه ریزی برای شروع و تکمیل تمرینات خود را در نظر بگیرید.

  مدرک لیسانس در علوم مواد ممکن است تعدادی فرصت اضافی را باز کند. بسیاری در صنایع نیمه هادی کار می کنند که اجزای آنها برای دستگاه های الکترونیکی تولید می شوند. بعضی از کار بر روی لبه پیشرو معدن و مواد کشف. دیگران تصمیم می گیرند که تحصیلات خود را با درخواست یک برنامه کارشناسی ارشد انجام دهند. فرصت های شغلی ممکن است در آزمایشگاه های تحقیقاتی، تاسیسات پردازش و گیاهان تولیدی یافت شود. فارغ التحصیلان ممکن است آموزش خود را در موقعیت های تدریس، مدیریت و مدیریت کسب و کار تطبیق دهند.

  مدارس در قاره های مختلف ارائه می دهند در رشته علوم مواد و رشته های مرتبط مانند متالورژی و فناوری نانو. قبل از تحصیل در کالج، ممکن است بتوانید تعدادی از دوره های آنلاین را بخرید. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.