Keystone logo

100 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش علم ورزش 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • مطالعات ورزش و ورزش
  • علم ورزش
رشته های تحصیلی
  • مطالعات ورزش و ورزش (100)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در مطالعات ورزش و ورزش علم ورزش

کسانی که به تحصیلات عالی علاقه دارند، باید در مورد مزایای کسب مدرک لیسانس بدانند. برنامه ها در هنر و علوم در دسترس هستند و هنگامی که دانش آموزان مدرک لیسانس را به دست آورده اند، اغلب اوقات می توانند کارهای موفق و موفق را در حرفه های مختلف آغاز کنند.

لیسانس علوم ورزشی چیست؟ دانش آموزانی که در زمینه مربیگری، تناسب اندام، تربیت بدنی، مدیریت ورزش، آموزش ورزشی یا ارزیابی علمی ورزش فعالیت می کنند، ممکن است به این درجه علاقه مند باشند. کارآموزی برای کمک به دانش آموزان در درک آناتومی و فیزیولوژی، برنامه های تناسب اندام، بیومکانیک و تمرین و تئوری مربیگری طراحی شده است. بعضی از برنامه ها ممکن است دانش آموزان را مجبور کنند تا به عنوان اهداف شغلی خود، مانند علم ورزش، تغذیه ورزشی و یا تجزیه و تحلیل عملکرد را انتخاب کنند.

کسانی که درجه علوم ورزش را کسب می کنند، با مهارت و دانش آماده می شوند که به زندگی شخصی و حرفه شان کمک خواهد کرد. نمونه هایی از جمله توانایی ایجاد برنامه های تناسب اندام با توجه به نیازهای فردی یک مشتری، تجزیه و تحلیل ورزشی، اخلاق حرفه ای و مسئولیت اجتماعی است.

برای دانش آموزان مهم است که هزینه ها و الزامات برنامه های مختلف علوم ورزشی در سراسر جهان را درک کنید. برای اطلاعات دقیق و دقیق، آنها باید به طور جداگانه به مدارس بروند.

فرصت های حرفه ای برای کسی که مدرک لیسانس در علوم ورزشی را به دست آورده است می تواند متفاوت باشد. فارغ التحصیلان می توانند انتظار داشته باشند که به عنوان جایگاه ورزشی مانند مربی ورزشی، دستیار یا سر مربی، مربی شخصی، مدیر سلامتی، متخصص ارتقاء سلامت، مربی تهیه کننده، دانشمند ورزش، پژوهشگر مکمل ورزش، فیزیولوژیست شغلی، متخصص تغذیه ورزشی و متخصص توانبخشی قلب، واجد شرایط باشند. کسب درآمد این دوره می تواند راهی عالی برای شروع کار حرفه ای و موفقیت آمیز باشد.

لیسانس های زیادی در برنامه های علمی ورزشی وجود دارد که به صورت محلی و بین المللی در دسترس هستند. برای پیدا کردن یکی از موارد مناسب برای شما، برنامه خود را در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.