Keystone logo

41 کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حرفه ای علوم اجتماعی 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • مطالعات حرفه ای
 • علوم اجتماعی
رشته های تحصیلی
 • مطالعات حرفه ای (41)
  • بازگشت به دسته اصلی
  مکان ها
  مکان های بیشتری پیدا کنید
  نوع مدرک
  مدت زمان
  سرعت مطالعه
  زبان
  زبان
  قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در مطالعات حرفه ای علوم اجتماعی

  مدرک کارشناسی یکی از محبوب ترین انتخاب در جهان برای مطالعه کارشناسی ارشد است، و یک گزینه فوق العاده مدرک کارشناسی حرفه ای است. این برنامه ها تمایل به تمرکز بر روی برنامه های کاربردی حرفه ای و آموزش، ارائه دانش آموزان با افزایش فرصت های شغلی یک بار آنها فارغ التحصیل.

  یک منطقه بزرگ شما می توانید مدرک کارشناسی حرفه ای در دنبال علوم اجتماعی است. اما آنچه کارشناسی حرفه ای در علوم اجتماعی است؟ این درجه طراحی شده است برای کمک به دانش آموزان در مورد رفتار افراد و جوامع یادگیری، و همچنین چگونه برای بهبود به جهان است. دوره های آموزشی ممکن است موضوعاتی مانند اقتصاد، علوم سیاسی، روانشناسی، عدالت اجتماعی، سیاست اجتماعی، زبان های خارجی، فلسفه، ارتباطات، و حتی رشد کودک باشد.

  دانش آموزان با کارشناسی در علوم اجتماعی را پیدا خواهد کرد که آنها را در یک بازار رقابتی کار جهانی دارای مزیت افزایش یافته است.مزایای دیگر عبارتند از پایگاه گسترده ای از دانش است که می تواند به راحتی در این دوره از یک حرفه ای به کار گرفته، و همچنین به عنوان افزایش ارتباطات، حل مسئله، و مهارت های تفکر انتقادی.

  هزینه مصرف در رشته علوم اجتماعی به طور گسترده ای می تواند متفاوت باشد، چرا که آن را بر روی انواع عوامل اعم از ساختار یک برنامه به انتخاب یک دانش آموز فردی بستگی دارد. این برای تعیین اینکه آیا از آن خواهد شد مناسب مالی خوبی برای آنها را برای کسانی که علاقه مند به دقت مدرسه که مایل به شرکت در بررسی هستند، به منظور بسیار مهم است.

  هستند بسیاری از مشاغل مختلف است که می تواند با یکی از این مدارک تحصیلی، از جمله مددکار اجتماعی و یا معلم را دنبال وجود دارد. دانش آموزان می توانند فرصت های شغلی در بهداشت و درمان، آموزش و پرورش، دولت، نظام حقوقی، سازمان های غیر انتفاعی، و یا حتی شرکت های خصوصی به دست آورید. آنها ممکن است را انتخاب کنید تا در برخی از مناطق، از جمله کار های اجتماعی با افراد مسن و یا با جوانان مشکل تمرکز می کنند.

  اگر شما علاقه مند در به دنبال مدرک کارشناسی حرفه ای در علوم اجتماعی است، سپس شما می توانید شروع به دنبال برنامه مناسب امروز. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.