Keystone logo

33 کارشناسی برنامه ها که در علوم اعصاب 2024

فیلترها

فیلترها

 • کارشناسی
 • کارشناسی علوم و مهندسی
 • کارشناسی علوم انسانی و هنر
 • مدیریت بازرگانی
 • بهداشت و درمان
 • علوم اعصاب
 • علوم اعصاب
رشته های تحصیلی
 • بهداشت و درمان (33)
 • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

  کارشناسی برنامه ها که در علوم اعصاب

  دانش آموزانی که انتخاب به دنبال مدرک لیسانس در علوم اعصاب بر ترم که در آموزش گسترده از ارکان علوم اعصاب مدرن کنسانتره سوار، از سلولی به سطح سیستم. برگزاری درجه در این زمینه یک مزیت رقابتی در این زمینه بسیار خواستار فراهم می کند.

  کارشناسی در علوم اعصاب چیست؟ این برنامه ای است که دانش آموزان با اصول ضروری و مهارت های که آنها را به دنبال تحصیلات تکمیلی با موفقیت در رشته های مختلف اساسی و کاربردی با تمرکز علوم اعصاب آماده خواهد شد مجهز است. تمرکز محدوده از علوم شناختی و بیولوژیکی به بیوتکنولوژی و پزشکی. شرکت کنندگان همچنین پایه یادگیری و دانش در علم به طور کلی، روانشناسی و زیست شناسی استفاده شود. این روش ممکن است شامل تم های جهانی، اجازه می دهد آنها را به استاد و انتقادی ارزیابی دانش در زمینه.

  منطق یک دانش آموز انتخاب را به یک کارشناسی در برنامه مغز و اعصاب متنوع است.به عنوان مثال، دوره های آموزش انواع مفاهیم از جمله شیمی، فیزیک، روانشناسی، زیست شناسی، علوم کامپیوتر و ریاضیات. رشته شامل در عمق مطالعات حساب دیفرانسیل و انتگرال، ترکیب، زیست شناسی سلولی مولکولی، روانشناسی، زیست شناسی آلی، و کلاس شیمی آلی.

  هزینه بسته به مدرسه، و برنامه به طور معمول بین سه و چهار سال طول می کشد. این مهم است که شما تحقیق برنامه به انتخاب شما کاملا مطمئن شوید که آن را متناسب با اهداف خود.

  دانش آموختگان در تقاضای بالا برای تعدادی از موقعیت های به طور فزاینده رقابتی می باشد. تخصص علوم اعصاب در بسیاری از مسیرهای شغلی، مانند علم علمی و پزشکی ضروری است. دیگر شامل آموزش و پرورش، سیاست های عمومی، بیوتکنولوژی، چاپ و نشر، نوشتن علمی، انسان دوستی و قانون است. برخی از فارغ التحصیلان دنبال مسیر حرفه ای را به تحقیقات علمی، مدیریت آموزشی و تحقیقات دارویی.دانش آموزان پایه های علمی جامد توسعه آنها را قادر به خدمت به جامعه در راه های مختلفی تعامل با همسالان، اعضای هیات علمی و حرفه ای صنعت از طریق تجارب یادگیری فشرده.

  گزینه های در انواع دانشگاه های داخلی و بین المللی در دسترس هستند. برنامه های آنلاین هستند به گزینه ای عالی برای افرادی که در مناطق دور افتاده با دسترسی محدود به یک مرکز زندگی می کنند. گزینه های مبتنی بر وب تهیه کردن به کسانی که نیاز به یک برنامه قابل انعطاف است. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.