Keystone logo

126 کارشناسی برنامه ها که در علوم طبیعی علوم جغرافیا 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم طبیعی
  • علوم جغرافیا
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (126)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم طبیعی علوم جغرافیا

مدرک لیسانس یک برنامه سه یا چهار ساله است که پس از اتمام دوره متوسطه دنبال می شود. این اجازه می دهد تا یک دانش آموز برای ادامه تحصیل در یک منطقه خاص از علاقه و به دست آوردن مهارت های قابل فروش است. بنابراین، فرصت های شغلی خوب را افزایش می دهد. همچنین می تواند یک مرحله ای برای یک مدرک کارشناسی ارشد باشد.

لیسانس علوم جغرافیایی چیست؟ جغرافیا مطالعه زمین، از جمله افرادی است که در آن زندگی می کنند، محیط زیست، و ویژگی های طبیعی مانند شکل های زمین و آب و هوا. دانش آموز علوم جغرافیایی ممکن است دوره های مربوط به نقشه برداری، آمار، مناطق جهان و محیط زمین را در اختیار داشته باشد. کلاسها ممکن است دارای آزمایشگاههای علمی اضافی باشند که تجربیات عملی را ارائه دهند. اکثر موسسات نیاز به یک پروژه ارشد کوهنوردی دارند که نشان دهنده تحقیقات دانشجویی است.

دانش آموزانی که در لیسانس علوم جغرافیایی کسب درآمد می کنند، مهارت های خواندن نقشه ها، پردازش داده ها و سازمان ها را فرا می گیرند. همه این مهارت ها برای مدیریت کارآمد زندگی روزمره مفید هستند.

هر مؤسسه ای که لیسانس علوم جغرافیایی را ارائه می دهد هزینه های تحصیلی و تحصیلی خود را دارد. هزینه ها متفاوت خواهد بود بسته به محل مدرسه، تعداد اعتبارات لازم، ثبت نام تمام وقت و یا پاره وقت و سایر عوامل. دانش آموزان باید قبل از ثبت نام، هزینه ها را دقیقا ارزیابی کنند.

فارغ التحصیلان موفق لیسانس در برنامه های علوم جغرافیایی می توانند در بخش عمومی یا خصوصی کار کنند. شغل های احتمالی شامل کارتوگراف، جغرافیا، برنامه ریزان رشد، مدیر حیات وحش، پارک رنجر یا معلم می باشد. جغرافگران می توانند عامل توسعه برای شهرداری ها شوند. همچنین موقعیت های دانشگاه و کالج به عنوان استاد یا محقق وجود دارد. بسیاری از نهادهای نظامی جغرافیایی را به عنوان سرباز یا غیر نظامی استخدام می کنند.

فرصت های محلی و خارج از کشور برای تحصیل در لیسانس علوم جغرافیایی وجود دارد. برنامه های آنلاین عالی برای دانش آموزانی هستند که نیاز به یک برنامه انعطاف پذیر تر دارند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.