Keystone logo

84 کارشناسی برنامه ها که در علوم دامی 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم زیستی
  • علوم دامی
رشته های تحصیلی
  • علوم زیستی (84)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم دامی

بیشتر برنامه های کارشناسی لیسانس به حداقل 3 سال برای تکمیل و ممکن است تا 8 سال با حضور در نیمه وقت. برخی از برنامه های کارشناسی به دانشجویان فرصت می دهند تا همزمان با سایر مدارک تحصیل کنند، هرچند این برنامه ها دارای محدودیت پذیری هستند و می توانند بسیار رقابتی باشند.

دانشکده علوم دامپزشکی چیست؟ بسته به نوع برنامه، این نوع درجه ممکن است دانشمندان را قادر به تمرکز تلاش های خود بر انتخاب حیوانات خود کند یا ممکن است به شدت رژیم داشته باشد. اکثر دانش آموزان در این رشته سطوح مختلفی از زیست شناسی، شیمی و ژنتیک دارند، گرچه بسیاری از برنامه ها شامل علوم زیست محیطی و علوم فیزیکی نیز در برنامه درسی خود می باشند. درس خواندن معمولا با مدیریت کشاورزی و دامداری آشنا می شود که اغلب به کار با حیوانات زندگی می کنند. علاوه بر روش های تجاری کشاورزی، دانش آموزان معمولا در تغذیه حیوانات و تحقیقات کشاورزی نیز آموزش می بینند.

برنامه های کارشناسی علوم انسانی اغلب دانش آموزانی را که متفکران متدولوژیک هستند و همچنین قادر به مدیریت اخلاقی کسب و کار کشاورزی و حفظ سلامتی دام هستند، تولید می کنند. این مهارت ها دانش آموزان را برای پیشرفت تحصیلی ترغیب می کند و ممکن است ورود به چند حرفه ای را انجام دهد.

فاکتور سازی در هزینه کالج باید در حالی که استفاده از هزینه های مورد انتظار در زندگی است، هرچند که می تواند بر موفقیت و راحتی دانشجویان تأثیر بگذارد. تماس با مدارس بالقوه برای اطلاعات تحصیل و کسب اطلاعات بیشتر در مورد هر برنامه کمک مالی که ممکن است در دسترس باشد.

از زمین های کشاورزی به آزمایشگاه های شرکت های بزرگ، کسانی که فارغ التحصیل با لیسانس در علوم حیوانات اغلب واجد شرایط برای کار در مجموعه ای از محیط های. دانش آموزان می توانند از مهارت های فنی که از آموزششان به دست می آورند تا اثر بسیار خوبی داشته باشند، صرف تحقیق به عنوان یک دانشمند کشاورزی، کار در پزشکی دامپزشکی و یا حمایت از حفاظت از محیط زیست. مدیران حیوانات، دانشمندان دام، مدیران تولید، متخصصان فروش حیوانات و تحلیلگران نژادی، برخی از عناوین شغلی بسیاری برای فارغ التحصیلان این نوع برنامه در دسترس هستند.

همانند اکثر رشته های علمی، یک لیسانس علوم حیوانات به ندرت برای حضور در راه دور در دسترس است، هر چند برخی از برنامه ها ممکن است دانش آموزان را قادر به تکمیل دوره های مبتنی بر سخنرانی خود در اینترنت کنند. برای برنامه خود در زیر جستجو کنید و با پر کردن فرم سرب، به طور مستقیم با دفتر پذیرش مدرسه انتخابی خود تماس بگیرید.