Keystone logo

14 کارشناسی برنامه ها که در علوم زمین 2024

فیلترها

فیلترها

  • کارشناسی
  • کارشناسی علوم و مهندسی
  • کارشناسی علوم انسانی و هنر
  • مدیریت بازرگانی
  • علوم طبیعی
  • علوم زمین
  • علوم زمین
رشته های تحصیلی
  • علوم طبیعی (14)
  • بازگشت به دسته اصلی
مکان ها
مکان های بیشتری پیدا کنید
نوع مدرک
مدت زمان
سرعت مطالعه
زبان
زبان
قالب مطالعه

کارشناسی برنامه ها که در علوم زمین

بسیاری از افراد را انتخاب کنید به کشف مدرک لیسانس در علوم. این درجه شامل آموزش دقیق در زمین شناسی از ساختار و تاریخ زمین، از طریق مواد معدنی و سنگ ها، به بلایای طبیعی و محیط زیست است.

کارشناسی در علوم چیست؟ تمرکز این درجه است برای دانش آموزان که قصد به دنبال فرصتهای شغلی در زمین شناسی منابع و مسائل زیست محیطی. اهداف اولیه شامل یادگیری پایه های زمین شناسی، مهندسی، ژئوفیزیک، آب شناسی و علوم زیست محیطی. این برنامه بر نظری تحلیلی حل مسئله روش ها، تکنیک ها و مهارت های مبتنی بر زمین شناسی. این افراد آماده برای تبدیل شدن به زمین شناسان مجوز حرفه ای، مشاوران خصوصی در صنایع منابع، و یا بیشتر تحصیلات تکمیلی خود را در زمین و علوم زیست محیطی. این در عمق برنامه اجازه می دهد تا دانش آموزان به منظور افزایش تجربیات خود در زمینه های علوم زمین با کار، تلاش در سطح جهانی با حرفه ای، مربیان و همسالان.

این برنامه ها و مطالعات برای کسانی که مایل به پیشرفت حرفه خود و یادگیری در یک سطح بالاتر از آموزش و پرورش سودمند هستند. دوره ممکن است متفاوت باشد، اما مرکز در درجه اول در زمین شناسی ساختمانی، هیدروژئولوژی، پترولوژی و ژئوشیمی. رشته شامل فیزیک، سیستم های اطلاعات جغرافیایی، محیط زیست، زیست شناسی تکاملی، شیمی و ریاضیات.

موسسات در سراسر جهان و در سراسر کشور هزینه های مختلف برای دوره های خود را. هر کسی علاقه مند در درآمد مدرک خود را باید کالج به ویژه در مورد شهریه دوره ها، هزینه های ثبت نام تماس بگیرید و به اطمینان حاصل شود که برنامه ملاقات اهداف خود.

فارغ التحصیلان علوم زمین در تقاضای بالا هستند و چشم انداز شغلی عالی. یک منطقه از جمله در اکتشاف مواد معدنی و معدن است. فارغ التحصیل همچنین می توانید در کار منابع انرژی در صنایع ذغال سنگ و نفت. علاوه بر این، آنها می توانند به عنوان مشاوران زیست محیطی در سازمان علمی، سازمان های دولتی، موسسات دانشگاهی و موزه ها کار می کنند.بسیاری از علوم زمین جستجو و کشف منابع طبیعی، مانند نفت، آب های زیرزمینی، فلزات و مواد معدنی. دیگران از نزدیک کار با دانشمندان زیست محیطی برای حفظ و تمیز کردن محیط زیست است.

افراد علاقه مند باید یکی از گامهای اساسی در جهت رسیدن به درجه خود را در فعالیت های فیزیکی را. پایگاه داده گسترده ما یک نقطه شروع ایده آل برای دانش آموزان شروع به کاوش انتخاب خود، هر دو از لحاظ جغرافیایی و آموزشی. جستجو برای برنامه خود را در زیر و تماس با مستقیم دفتر پذیرش از مدرسه به انتخاب شما با پر در قالب بخوره.